Výhody ovoce v plechu Coronet

Coronet | ovocné kompoty
Jaké odrůdy ovoce nebo kvalitativní třídy se ukrývají za plechem konzerv Coronet? Jaké to přináší kuchařům a cukrářům výhody? Konzervované ovoce Coronet patří díky výborným vlastnostem a chuti mezi to nejlepší, co lze dnes na gastronomickém trhu koupit.

V Bidfoodu se při výběru ovoce pro konzervy Coronet zohledňují potřeby kuchařů, cukrářů a pekařů. Hledají se nejvhodnější odrůdy a kvalitativní třídy, aby ovoce snášelo tepelnou úpravu, dobře vypadalo a chutnalo.

Coronet | Meruňky půlené v mírně sladkém nálevu

Ovocné kompoty Coronet se výborně hodí k přímé konzumaci jako součást snídaňového bufetu nebo jako dezert po obědě. Z konzervovaného ovoce lze připravovat zmrzlinové poháry, smoothie nebo mléčné koktejly. Ovoce je zpravidla vhodné k pečení moučníků i ke zdobení dortů.

Meruňky půlené loupané

Konzervované zralé meruňky odrůdy Golden Sun se vyznačují pravidelným tvarem a tvrdší konzistencí. To velmi vítají pekaři a cukráři, kteří potřebují ovoce dále tepelně zpracovávat. Nálev obsahuje menší množství cukru.

Coronet | Jahody v mírně sladkém nálevu

Broskve půlené loupané

Méně poškozených, nedozrálých nebo špatně oloupaných broskví přináší kvalita "good standard", kterou nabízí Bidfood gastronomickým provozům a cukrárnám jako jeden z mála distributorů.

Jahody celé

Jahody v kalibru 25 až 40 mm skvěle vypadají. Nová receptura již neobsahuje kontroverzní barvivo E129, jehož konzumace může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Aktuální nabídku ovocných kompotů Coronet naleznete na mujBidfood.cz
v kategorii Koloniál suchý | Konzervy | Ovoce konzervované

Coronet | Mandarinky v mírně sladkém nálevu

Hrušky půlené loupané

Hrušky odrůdy Snow Pear ve vysoké kvalitě "choice" se vyznačují tužší konzistencí, která snese tepelnou úpravu.

Mandarinky dílky

Vyrábí se ze zcela dozrálých mandarinek odrůdy Satsuma. Kompot obsahuje malé množství poškozených dílků.

Ananas kousky

Ananas Coronet se zpracovává strojově, což zajišťuje minimální množství poškozených kousků. Následně probíhá manuální odstranění částí se zbytkovou slupkou. Pravidelné kousky ideální velikosti ocení zejména kuchaři při přípravě pizzy.

Ovocný koktejl

Směs broskví, hrušek, ananasu, hroznového vína a třešní je evropskou variantou ovocného koktejlu, někdy též nazývanou makedonské ovoce.

Mohlo by vás zajímat
Nature Valley | Crunchy | Oats and Honey
V testu "zdravých" tyčinek v kategorii flapjacků a müsli tyčinek zvítězila Crunchy Oats & Honey značky Nature Valley. Tyto křupavé tyčinky distribuuje Bidfood exkluzivně v ČR.
Potravinová intolerence na obilný lepek je dnes velmi rozšířeným jevem. Klade tak nové nároky na stravovací provozy i restaurace. Bidfood nabízí bezlepkovou alternativu k běžným těstovinám – ucelenou řadu rýžových přílohových těstovin a nudlí Risolino, které se nerozváří, nerozpadají a drží tvar.