Interaktivní VN Gastronomie

Nová VN Gastronomie | produkt
Pod novým vzhledem Výhodné nabídky Gastronomie se skrývají nové možnosti. V její PDF verzi lze kliknout na libovolný název produktu a dostat se tak přímo ke zboží v e-shopu, kde jsou po přihlášení dostupné další informace. Odkazy vedou také od receptů na příslušné receptové kalkulační listy.

Nová VN Gastronomie | receptOdkaz na PDF verzi Výhodné nabídky Gastronomie dostávají e-mailem všechny gastronomické provozy registrované na portálu mujBidfood.cz (dříve mujBidvest.cz), pokud si ve svém profilu zasílání novinek a akcí nezrušili.

Rovněž si lze PDF verzi stáhnout po přihlášení do e-shopu mujBidfood.cz. V pravém sloupci každý uživatel najde všechny slevy, které jsou pro něj určeny. U Výhodných nabídek je k dispozici výpis zboží v klasickém formátu e-shopu a samozřejmě také PDF soubor.

Mohlo by vás zajímat
mujBidfoodCZ 2017
Přehlednější katalog produktů, rychlý přístup k šablonám a historii objednávek, lepší filtrování produktů či označení nových výrobků patří k novinkám na portálu mujBidfood.cz.
HACCP | nejčastější barevné rozlišení
Bidfoodu v sortimentu nádobí a kuchyňských potřeb přibývají pomůcky podporující systém HACCP. Ať jde o barevné nože, krájecí desky, skladovací nádoby nebo teploměry, pomohou minimalizovat možná zdravotní rizika v potravinářském provozu z pohledu mikrobiálního i chemického nebezpečí.