Názor zákazníka e-shopu: Dávám přednost prohlídce produktů

„Portál mě překvapil přehledností a možnostmi, které nabízí.“ říká Roman Cajska, majitel Restaurace V Pivovaře ve Staré Boleslavi. Zboží si prohlíží v online velkoobchodě potravin mujBidfood.cz: „Pokud mně nevyhovuje cena nebo něco jiného, mám možnost vybrat si z další nabídky.“

Roman Cajska | majitel Restaurace V Pivovaře ve Staré Boleslavi

Restaurace V Pivovaře, Stará Boleslav

"Restauraci provozuji 19. sezónu a daří se nám nabídnout kvalitní jídlo za přijatelnou cenu. Lidé se naučili navštěvovat i speciální akce: zvěřinové hody, posvícenské hody, rybí pochoutky, husobraní a grilování pod širým nebem. Provozujeme i kantýnu v Pepsi, kde máme také salátové a pasta bifé, a plánujeme otevřít staronovou restauraci v Brandýse."

Plán:
3 provozy na e-shop

"Všechny tři provozovny bych chtěl napojit na e-shop, protože si myslím, že je to rychlejší a přehlednější.

Dealer nemůže ke každýmu přijet říct, co všechno vlastně nabízíte, ceny a ihned najít suroviny, který potřebuju. To je nesmysl. A kdo z nás restauratérů si sedne nad katalogy a bude prohlížet jeden list po druhým a hledat ceny? Tady si kliknu na cokoliv a vyjede mi cena, nutriční hodnoty, všechno.

Myslím, že využijeme šablony, bezesporu recepty a kalkulace. Určitě se v nich najde něco nového. První den obětuju, abych probrouzdal nabídky a všechno, co tam máte."

Přejděte také na e-shop mujBidfood.cz

O týden později:
Recepty

"Ano, recepty jsem použil pro inspiraci. Zkoušíme je uvést postupně na jídelní menu. Některé dotváříme dle možností a rychlosti naší kuchyně."

Šablony

"Šablony jsou super záležitost, která urychluje objednávky. Tvořím je postupně s ohledem na sezónní produkty. Samozřejmě, pokud bych bral stejné věci, tak nepotřebuju nic jiného než šablony a jen klikat množství. Já ale dávám přednost prohlídce a seznámení se s produkty."

Výběr a informace

"Portál mě překvapil přehledností a možnostmi, které nabízí. K orientaci používám všechny možnosti (pozn. red.: hledání produktů, strom produktů, akce, koncepty, novinky, značky). V každé nacházím něco, co budu potřebovat.

Pro mě je výhodou, že najdu produkty a mohu si o nich vše přečíst. Pokud mně nevyhovuje cena nebo něco jiného, mám možnost vybrat si z další nabídky. Můžu si projít stálou i akční nabídku a o tom to přeci je!"

Mohlo by vás zajímat
mujBidfoodCZ 2017
Přehlednější katalog produktů, rychlý přístup k šablonám a historii objednávek, lepší filtrování produktů či označení nových výrobků patří k novinkám na portálu mujBidfood.cz.
HACCP | nejčastější barevné rozlišení
Bidfoodu v sortimentu nádobí a kuchyňských potřeb přibývají pomůcky podporující systém HACCP. Ať jde o barevné nože, krájecí desky, skladovací nádoby nebo teploměry, pomohou minimalizovat možná zdravotní rizika v potravinářském provozu z pohledu mikrobiálního i chemického nebezpečí.