Osvěžující zeleninový salát – k masu i samotný

Nowaco | zelný salát letní | 739162, 739556
Nejen pro letní dny připravila opavská výroba novinku. Hledáte chuťově vynikající a zdravý doplněk ke grilovanému nebo pečenému masu? Potřebujete samostatnou svačinku nebo lehkou svěží večeři pro horké dny? Bidfood nově vyrábí a distribuuje zelný salát letní.

Oblíbenou zeleninou horkých prázdninových měsíců je okurka, která v kombinaci s křehkým zelím, sladkou mrkví a lahodnou cibulkou vytváří komplex jedinečné chuti salátu. Chuť spolu s lákavou barevnou kombinací zeleninové směsi osloví zákazníky všech věkových kategorií.

Velké i malé balení lze objednat přes mujBidfood.cz:
739162 Zelný salát letní Nowaco 3 x 1 kg
739556 Zelný salát letní Nowaco 6 x 350 g

Bidfood Opava | zelný salát letníDíky okurce, která obsahuje značné množství draslíku, pomáhá salát přirozeně hydratovat organismus. Ze zelí organismus získává mimo jiné vitamín C a minerální látky. Mrkev s vitamínem A, důležitou vlákninou nebo falkarinolem podporuje vylučování cholesterolu z těla a může snižovat rozvoj rakoviny.

Stejně jako u všech salátů, které vyrábí Bidfood Opava pod značkou Nowaco, se dbá na čerstvost a kvalitu surovin, jejich včasné zpracování a dodržování technologických postupů.

Mohlo by vás zajímat
Nowaco | rybí nugety
Z velmi kvalitní rybí suroviny se vyrábí vynikající nugety, které se v gastronomii osvědčily jako hlavní jídlo i chuťovka na rautech. Nyní přichází varianta v maloobchodním balení pod značkou Nowaco.
Nowaco | tzatziki | 739172
Z hustého řeckého jogurt a čerstvých okurek vyrábí Bidfood Opava přitažlivou středomořskou lahůdku. Tzatziki se servírují nejčastěji jako omáčka ke grilovaným masům nebo samostatně jako osvěžující předkrm.