Novinky

Gastrostudio Bidfood | včely
Bidfood se přidal k neformálnímu Klubu střešních včelařů. Včelaření má dnes obrovský ekologický význam, protože je jedinou možností, jak udržet včely v přírodě. Včera se na střeše kralupského Gastrostudia zabydlelo šest úlů. Včely se již vrací s pylem, pro který létají do okruhu pěti kilometrů.
Prima točená zmrzlina od Mrože
Sušené zmrzlinové směsi Prima letos přichází s příchutěmi vanilka, lesní jahoda, pistácie, citron, čokoláda a borůvka. Na točenou zmrzlinu Prima bude z vlaječek a reklamních stojanů nově zvát populární Mrož.
Lambrusco | Emilia – Romagna
Naší pouť napříč italskými vinařskými oblastmi prozatím zakončíme v regionu Emilia – Romagna. Z této oblasti pochází velmi oblíbené perlivé víno Lambrusco, které blíže představí 11. díl seriálu článků "Italská vína".
Okara | recepty
Okara – sójová drť – zlepšuje a zlevňuje receptury slaných i sladkých pokrmů. Podobně jako tofu jde o univerzální zdravou surovinu, která nachází využití nejen ve veganské kuchyni, ale ve všech typech gastronomických provozů.
Nowaco | žampiony krájené plátky | 418010
Víte, že zmrazené žampiony Nowaco pocházejí z Nizozemí?
Prima zmrzlina | Pegas Premium Almond | 502350
Prohlédněte si sortiment zmrzlin Pegas pro Prima sezónu 2017. Úspěšnou řadu Pegas Premium doplňuje nová smetanová zmrzlina s malinovým toppingem v čokoládové polevě s názvem Pegas Premium Cream & Raspberry. K loňské novince Pikao přibyl Piknik a obě retro příchuti najdete nově také ve vaničkách.
Čerstvý tuňák z Malediv
Lov na rybářský prut, zpracování pod přísnou kontrolou, 8000 km letadlem a převoz do kralupského Bidfoodu trvá 1,5 dne. Odtud tuňáci míří k zákazníkům po celé ČR. Bidfood nyní vsází přímo na prověřeného zpracovatele z Malediv, čímž se vyhnul velkým obchodníkům a tím různému zdroji ryb.
Primitivo a Negroamaro z regionu Puglia
Plná jemná vína temné barvy a intenzivní vůně pochází z Apulie. Úžasná vína odrůd Primitivo a Negroamaro z vinařství Nerostella a Santoro představuje 10. díl seriálu článků "Italská vína".
Pivetti | mouka na pizzu Mimosa | 338010
Mouky od Molini Pivetti na pizzu, těstoviny či italský chléb dováží Bidfood přímo z Itálie již druhý rokem. Mouky Pivetti tehdy obstály v pečlivém testu mouk v konkurenci výrobků od sedmi firem a zájem zákazníků správnost volby potvrzuje.
Jogurty jo & go
Zdravé a chutné svačiny v praktickém balení, ke kterému není třeba lžička, ocení děti v jídelnách nebo dospělí na cestách. Jogurty s nezvyklými příchutěmi, tradiční termixy a ovocná pyré (přesnídávky) najdou své místo v maloobchodních prodejnách, kantýnách či ubytovacích zařízeních.

Stránky