Novinky

Spojení východu a západu! Přesně o tom budou show na Bidfoood Expo 2024 populárního polského kuchaře Tomasze Królikowského. Televizní hvězda a ambasador Lee Kum Kee předvede, jak lze kombinovat asijskou a evropskou kuchyni. O inspiraci tak nouze rozhodně nebude.
Kuchařky a kuchaři ze školních jídelen čerpají o jarních prázdninách inspiraci. 14 pokrmů, tipy a humor jim již tradičně přiváží šéfkuchaři z Gastro Teamů Bidfood a Bonduelle společně s kolektivem Jídelny.cz. Vyzkoušejte také rafinované pokrmy z ryb, luštěnin, zeleniny či zvěřiny.
Jako jediný šéfkuchař u nás dokáže vytvořit menu s nádechem rakousko-uherské, prvorepublikové ale i moderní české kuchyně. „Největší úspěch je, když máte před restaurací frontu a lidé jsou ochotni čekat,“ říká David Kalina, který si na Bidfood Expo 2024 odbyde premiéru na stage!
Na hlavní stage bude jedinou ženou a také jako jediná bude připravovat sladké. Besky, vítězka kuchařské soutěže MasterChef Česko 2021, peče od svých 16 let a její výtvory vás dostanou do kolen. Na Bidfood Expo 2024 můžete obdivovat její cukrářský talent každý den!
V kralupské balírně čerstvých ryb Bidfood se setkaly dva zajímavé úlovky. Na přání zákazníků Fresh Fish Service přijel ze Srí Lanky tuňák žlutoploutvý "Yellowfin" a ze Španělska ceněný tuňák modroploutvý "Bluefin".
Větší, lepší a ještě více celebrit! Přesně takové bude Bidfood Expo 2024, které proběhne od 21. do 23. května na pražském výstavišti PVA Letňany. Těšit se můžete na 150 expozic, kuchařské stars v čele s držitelem tří michelinských hvězd a prestižní kuchařské soutěže!
Nejoblíbenější chlebíčky jsou šunkové a vajíčkové. Dohromady se jich sní 70 % ze všech druhů chlebíčků. Bidfood s nimi vsadil na jistotu. Chlebíčky se vyrábí každý den a díky perfektní logistice se denně naskladňují na všechna depa. Dostávají se tak k zákazníkům čerstvé s expirací 4 a více dní.
Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce 2024.
Překvapte své hosty křehkými, šťavnatými vepřovými steaky intenzivní chuti. Vepřová pečeně a krkovice ve steakové kvalitě pochází z plemene prasat Duroc. Mají mramorování a pevnou strukturu podobně jako hovězí steaková masa.
Sezona zvěřiny je teď v plném proudu, a proto šéfkuchař Marek Svoboda připravil v Bidfood Gastrostudiu seminář zaměřený právě na ni. Zvolené pokrmy zaujaly účastníky kurzu zajímavými a netradičními kombinacemi a skvěle vyladěnými recepturami.