Pirátské odpoledne s Mrožem

Prima zmrzlina | Pirátské odpoledne
Pro vynikající chuť a kvalitní složení nanuků Prima si jen Mrože koupí statisíce zákazníků ročně. Vyrábí je Bidfood Opava, který působí v regionu nejen jako významný zaměstnavatel, ale také se staví čelem ke své sociální odpovědnosti. Naposledy podpořil Pirátské odpoledne ke dni otců v MŠ Mikulášská v Krnově.

Bidfood Opava je největším českým výrobcem zmrzlin a nanuků. Vyrábí je z kvalitních surovin, což jim zajišťuje velkou oblibu jak u rodičů, tak u dětí. Jedním z nejoblíbenějších nanuků z Opavy je Mrož z pravých jahod, kvalitního tvarohu a smetany.

Prima zmrzlina | Mrož jahodový v tmavé polevě | 500010

Mně tyto nanučky moc chutnají – mám je nejraději.

Adélka Kubicová | 6 let

Bidfood Opava dělá dlouhodobě formou sponzoringu radost stovkám zejména školských a tělovýchovných institucí v regionu. Ročně touto formou rozdá na sto tisíc kusů nanuků. Letos takový sponzorský dar potěšil i děti z Mateřské Školy Mikulášská v Krnově. Bidfood Opava poskytl osvěžení ve formě jahodového Mrože na jejich Pirátské odpoledne věnované oslavě dne otců. Poprvé se den otců oficiálně slavil v USA v roce 1966. Tento svátek připadá na třetí neděli v červnu a i v rámci Evropy si získává stále větší oblibu.

Akce mateřské školky se uskutečnila 15. 6. 2017 a zúčastnily se jí desítky malých i velkých pirátů. Zmrzlina na dřívku přišla všem náramně k chuti, protože sluníčko vydatně svítilo. Nanuky Mrož se staly opravdovým pokladem pirátského odpoledne.

Galerie: 
Prima zmrzlina | Pirátské odpoledne
Prima zmrzlina | Pirátské odpoledne
Prima zmrzlina | Pirátské odpoledne
Mohlo by vás zajímat
Pegas | InJoy Coconut a Nuts
Smetanovým zmrzlinám Pegas Premium v křupavé čokoládě nebo oplatkovém kornoutu tradičně nikdo neodolá. Ovšem letos se pokušení násobí s novou dvojicí zmrzlin Pegas InJoy – stále měkce vláčné čokoládové polevy skrývají lahodnou kokosovou nebo lískooříškovou zmrzlinu. Chybět nesmí ani retro zmrzliny Pikao, Piknik či Hořická trubička se zmrzlinou.
La Panna zmrzlina | prodejní místo
Zmrzlinu nejlépe prodává sluníčko, ale úplně sama se neprodá. Je potřeba jí pomoci. Prodeje zmrzliny významně zvýší zdálky viditelné prodejní místo, menu s cenami, plný mrazicí box či atraktivní vzhled kopečkových zmrzlin ve výdejníku. Vedle spolehlivé a kvalitní distribuce zmrzlin Vám proto nabízíme také reklamní materiály a praxí prověřené tipy, jak si jednoduše zvýšíte zisk z prodeje zmrzlin.