Prověřili jsme vepřové maso Duroc přímo v USA

Pečlivý výběr masa nechte na nás! Martin Zvoníček, garant nákupu vepřového masa si prohlédl zpracování masa z plemene Duroc u našeho dodavatele v USA. Chlazená pečeně ve steakové úpravě sklízí nadšené ohlasy kuchařů nejlepších restaurací. Od 1. května k ní přibyla i panenka.

Martin Zvoníček | garant nákupu vepřového masa

Návštěva

Snažíme se dodávat zboží vždy v nejvyšší možné a stálé kvalitě. Proto udržujeme s dodavateli úzké kontakty, navštěvujeme výrobní závody a kontrolujeme kvalitu vstupních surovin.

Martin Zvoníček, garant nákupu vepřového masa, navštívil v USA společnost JBS – našeho dodavatele vepřového masa. Zpracovatelský závod sídlí ve městě Worthington ve státě Minnesota. Seznámil se zde s celým výrobním procesem.

JBS Worthington | výrobní závod

Od příjezdu živých vepřů plemene Duroc přes samotné bourání po balení jednotlivých řezů zaznamenal vysoce kvalitní zpracování a profesionalitu personálu. Nyní jedná o zařazení dalších řezů do sortimentu Bidvest.

U.S.Pork | logo

Nově vepřová panenka

Z plemene Duroc od našeho amerického dodavatele nyní exkluzivně prodáváme dvě chlazené položky. Vyznačují se křehkostí a šťavnatostí. Obě jsou baleny jednotlivě ve vakuu.

Aktuální nabídku vepřového masa Duroc najdete na mujBidfood.cz vždy pod logem: U.S.Pork
Více o plemeni Duroc a vepřové pečeni v článku: Šťavnatý vepřový steak? Proč ne?

U.S. Pork | vepřová panenka a pečeně Duroc

  • Vepřová panenka Duroc bývá oproti běžné panence větší (cca 600 g). Je zcela očištěná – bez tuku na povrchu, bez řetízku, s palcem.
  • Vepřová pečeně Duroc bez řetízku má mírné tukové krytí (do 3 mm). Její vlastnosti umožňují steakovou úpravu.
Mohlo by vás zajímat
Maso Gurmet a zvěřina Petron expandují
Přes 3 000 tun masa a polotovarů za rok odešlo z kralupské výroby k zákazníkům po celém Česku, Slovensku i na export. Požadavky však rostou a trendy v gastronomii se mění. Bidfood proto zásadně investoval do výrobních prostor i technologického vybavení – postavil novou zpracovnu masa v Opavě a rozšířil kralupskou výrobu.
chladící zařízení pro maso Gurmet
Gurmet dobývá maloobchodní prodejny s čerstvým masem a poctivými polotovary ve vaničkách. Zákazníci prodejen dostanou maso v nejlepší možné kondici díky výrobě na zakázku a chladícím zařízením Gurmet.