Vyšší rychlost, nový vzhled...

mujBidvest 2016 | vánoční dárek 2015
... a spousta drobností, které Vás potěší. Postupné přidávání funkcí do e-shopu mujBidvest.cz a neustálý růst zákazníků vedly k nutnosti optimalizace a zlepšení uspořádání ovládacích prvků. S tím souvisí i změna vzhledu a nové drobnosti, které usnadňují život.

Nový mujBidvest.cz 2016

Čtvrtá verze je k vyzkoušení na dočasné adrese mujBidvest.cz/novy již od 10. prosince 2015. Na standardní adrese mujBidvest.cz bude od 6. ledna 2016.

Uvítáme Vaše zkušenosti na e-mailu spravce.eshop@bidfood.cz
Děkujeme!

Novinky

Zobrazení akčních produktů přes barevné ikony akcí

Vedle prohlížení jednotlivých výhodných nabídek a akcí přes odkazy Výhodné nabídky lze zobrazit akční produkty podle barvy ikony akce "mince", která se zobrazuje u všech produktů se sníženou cenou. Kliknutím na ikonu se zobrazí všechny produkty ze skupiny nabídek:

ikona akce – mince | produkty z výhodné nabídky


Produkty z výhodné nabídky

Výhodná nabídka Gastronomie a Výhodná nabídka Maloobchod.
 

ikona akce – mince | produkty z akcí e-shop


Produkty z akcí e-shop

Akce na týden, Přes e-shop levněji, Výprodej aneb všechny výrobky, které lze koupit nejlevněji pouze přes mujBidvest.cz.
 

ikona akce – mince | produkty mojeCENA


Produkty "mojeCENA"

Speciální cena pro Vás, např. pro klíčové zákazníky.
 

ikona akce – mince | produkty z akcí zákazníka


Produkty z akcí zákazníka

Speciální výhodná nabídka, Akce skupiny zákazníků, Letáková akce, např. pro školní a závodní jídelny.
 

ikona akce – set | produkty z akčních setů


Produkty z akčních setů

Akční sety, např. kupte 2 kusy a 1 kus dostanete zdarma.
 

mujBidvest 2016 | řazení produktů

Řazení podle ceny za kilogram

Na přání zákazníků vznikla možnost řazení podle Kč za kg, ačkoliv v mnoha kategoriích produktů jsou ceny za různé jednotky (Kč / ks nebo Kč / kg apod.). K tomu se přidalo řazení podle Kč bez ohledu na jednotku a konečně podle názvu produktu. Tomu předcházelo postupné rovnání názvů tisíců produktů, aby řazení dávalo smysl.

Důležité drobnosti

"Drobečková navigace" u receptových kalkulačních listů Vás dovede do všech adresářů s recepty, kde je příslušný recept zařazen.

Možnost změnit nebo zrušit objednávku přes Historii objednávek, dokud není objednávka zpracována.

Přímé přihlašování z hlavičky e-shopu a další drobnosti, které nenápadně usnadňují život.

Přehlednost

Vznikl nový systém menu a další drobné úpravy ovládacích prvků, protože různé nástroje přibývaly postupně a některé oblasti, např. recepty, se rozvíjely více než jiné. Všechno, co bylo praktické, však zůstalo na svém místě.

Rychlost

Nižší rychlost e-shopu způsobovalo, že každému zákazníkovi se zvlášť načítají rozdílná data na míru – výhodné nabídky, ceny, recepty atd. V novém e-shopu se zavedlo mnoho "zkratek" a postupné načítání dat, takže při prohlížení zrychluje.

Původní verze

Verze e-shopu, jejíž základ je z roku 2013, zůstává na mujBidvest.cz do 6. ledna 2016, kdy se přesune na mujBidvest.cz/2013. Na této adrese bude k dispozici do 2. února 2016.

Mohlo by vás zajímat
mujBidfoodCZ 2017
Přehlednější katalog produktů, rychlý přístup k šablonám a historii objednávek, lepší filtrování produktů či označení nových výrobků patří k novinkám na portálu mujBidfood.cz.
HACCP | nejčastější barevné rozlišení
Bidfoodu v sortimentu nádobí a kuchyňských potřeb přibývají pomůcky podporující systém HACCP. Ať jde o barevné nože, krájecí desky, skladovací nádoby nebo teploměry, pomohou minimalizovat možná zdravotní rizika v potravinářském provozu z pohledu mikrobiálního i chemického nebezpečí.