První výrobky s logem české cechovní normy

Vyrobeno podle české cechovní normy
Zpracování mořských ryb v kralupském Bidfoodu má tradici již přes 20 let. Bidfood vyrábí podle českých cechovních norem. V mrazicích pultech obchodů se tak objevují první dva výrobky Nowaco s novým logem "Vyrobeno podle české cechovní normy".

U obou produktů se jedná o nejšetrnější zpracování ryb – seafrozen, kdy se vylovené ryby filetují a zmrazují ještě během plavby na moderní rybářské lodi. Rybí maso je jen jednou zamrazené. V Kralupech se ryby dále zpracovávají bez rozmrazení. Oba produkty obsahují pouze 100% rybího masa, žádnou přidanou vodu, žádná aditiva.

Oba výrobky lze objednat přes mujBidfood.cz:
132002 Filé z Aljašky bez kostí Nowaco 10 x 300 g
112080 Filety z mořské štiky premium Nowaco 12 x 350 g

Podrobnosti o certifikaci naleznete na www.cechovninormy.cz

Filé z Aljašky bez kostí v sáčku obsahuje tři jednotlivě balené porce. Filé je nemleté a bez kostí.

Filety z argentinské mořské štiky (Merluccius hubbsi) jsou v současnosti nejkvalitnější filety ze sortimentu. Proto se pyšní označením "premium".

Galerie: 
Nowaco | Filé z Aljašky bez kostí | 132002
Nowaco | Filety z mořské štiky premium | 112080
Mohlo by vás zajímat
Nowaco | špenát listový porce
Víte, že nejlepší špenát v Evropě roste v Belgii? A pro zmrazený listový špenát se sklízí výhradně mladé rostliny? A proč je sekaný špenát levnější?
Bagetier | plundrová mřížka puding a jahoda
Bidfood přichází se zcela novou řadou jemného pečiva z vlastního výrobního závodu v Opavě. Sladké mřížky a slané snacky Bagetier z jemného těsta plundrového typu uchvátí zlatavou barvou a lahodnými bohatými náplněmi.