Školní jídelna na Bidfood Expo 2017

Školní jídelna na Bidfood Expo 2017 | ilustrační foto
Moderní školní jídelna bude vydávat kompletní školní menu na Bidfood Expo 2017, které se uskuteční v listopadu v Praze a Olomouci. Navštivte největší expozici na největší gastronomické události pro odbornou veřejnost v ČR.

V plně funkční kulise školní jídelny kuchaři Gastro Teamu Bidfood  uvaří a z "okénka" vydají vynikající rybí polévku s hlavním jídlem. Na výběr bude ze dvou pokrmů. Jako doplněk kuchaři připraví bohatý salátový bar. Samozřejmě nezapomenou ani na pitný režim našeho partnera Nektar Natura, který představí ovocné a zeleninové nápoje.

Další informace naleznete  a Bidfood Expo 2017 | pozvánka a přihlašovací formulář na www.bidfood.cz/expo

Bidfood Expo 2017 | pozvánka

Mohlo by vás zajímat
Nové trendy 2019
Kuchařky a kuchaři z institucionální gastronomie o školních prázdninách nezahálejí, ale hledají inspiraci na kuchařské tour Nové trendy v moderním vaření. Letos mají premiéru luštěninovo-zeleninové pepitky, přirozeně bezlepková surovina. Díky pepitkám vznikla řada zajímavých příloh, hlavní jídla či dezerty.
Gastro Junior Brno – Bidfood Cup 2019
Rekordních 125 soutěžících z více než čtyřiceti tuzemských i zahraničních škol bojovalo na brněnském výstavišti o zlaté medaile v oborech cukrář, kuchař, číšník, barman, barista a teatender.