Bidfood Kralupy: Čerstvé maso a polotovary

Zpracovna vepřového a hovězího masa v Kralupech nad Vltavou patří v rámci České republiky k ojedinělým provozům. Od uvedení do provozu v roce 2003 věnuje velký prostor kuchyňské úpravě masa a zákaznickým objednávkám.

Vedle čerstvého masa v kuchyňské úpravě, díky které kuchaři ušetří čas, si velkou oblibu získala mletá masa či vynikající grilovací klobásy Chipolata a Marquez. Řada masných výrobků Gurmet se může pochlubit logem Česká potravina, značkou kvality Ministerstva zemědělství, kterou mohou používat jen produkty vyrobené v České republice z českých surovin.

U zákaznických objednávek si odběratelé mohou zvolit různé parametry jeho zpracování, například hrubost mletí nebo přesná hmotnost plátků. V roce 2004 byl zakoupen kalibrovací plátkovací stroj.

Ročně se vyrábí 2 200 tun čerstvého masa a polotovarů se značkou Gurmet. Takové množství odpovídá 100 kamionů, které by vytvořily kolonu dlouhou téměř 2 km.

Kontakt Bidfood Kralupy s.r.o.

Další informace o značce Gurmet – čerstvé maso a masné výrobky

Produkty Gurmet je možné objednat na portálu mujBidfood.cz pod značkou Gurmet
Galerie: 
Mohlo by vás zajímat
Maso Gurmet a zvěřina Petron expandují
Přes 3 000 tun masa a polotovarů za rok odešlo z kralupské výroby k zákazníkům po celém Česku, Slovensku i na export. Požadavky však rostou a trendy v gastronomii se mění. Bidfood proto zásadně investoval do výrobních prostor i technologického vybavení – postavil novou zpracovnu masa v Opavě a rozšířil kralupskou výrobu.
Bidfood Kralupy | sekačka zmrazeného masa
Bidfood Kralupy investoval v divizi masa cca 2,5 milionu Kč do technologií na výrobu masných polotovarů, především mletých mas a hamburgerů.