Bidfood Opava: Zmrazená jídla

Bidfood v Opavě navazuje na tradici výroby mražených hotových jídel, která se ve zdejších mrazírnách rozbíhala od poloviny 60. let. Dodnes se tu podle původní receptury z roku 1976 vyrábí krokety Nowaco.

Jídla se zde připravují klasickým postupem, ale ve velkém v moderně zařízených zrekonstruovaných výrobních halách. Za hodinu z výrobní linky sjíždí až 1 000 kg zmrazeného jídla. Nejúspěšnějšími výrobky jsou obalované smažené sýry v mnoha tvarech, velikostech porcí a z různých druhů sýrů.

Produkce zmrazených hotových jídel dosahuje 4 000 tun ročně. To představuje přes 180 kamionů, které by vytvořily kolonu delší než 3 km. Výrobky pro gastronomické provozy a část pro maloobchod nesou značku Nowaco. Klasická česká jídla míří do maloobchodu v obalech Dobroty babičky Kláry.

Kontakt Bidfood Opava s.r.o.

Další informace o značkách Nowaco a Dobroty babičky Kláry

Zmrazená jídla je možné objednat na portálu mujBidfood.cz v kategorii Hotová jídla
Galerie: 
Mohlo by vás zajímat
Tvarohové knedlíky s lesními plody
Na tvarohových knedlících s poctivými lesními plody a na bramborových knedlících s pokrájenou švestkou si pochutná kdejaký milovník sladkého jídla. Společnost Bidfood přináší dvojici nových zmrazených jídel. Obě v provedení jak pro gastronomii tak pro retail.
Dobroty babičky Kláry | Plněné taštičky
Velká taštičková revoluce proběhla od konce roku 2016 do léta 2017. Za stejnou cenu přinesla vyšší kvalitu, lepší náplně a větší velikost taštiček s ozdobným okrajem. Vybrat si můžete chutné slané taštičky nebo z řady sladkých, které lze podávat jako hlavní jídlo nebo dezert.