Bidfood Opava: Zmrazená zelenina a ovoce

Balírnu zeleniny a ovoce vybudoval při opavských mrazírnách již Bidfood respektive Nowaco. Výroba jednodruhových zelenin či směsí byla spuštěna na počátku roku 2001 s kapacitou 600 tun měsíčně.

V roce 2010 proběhla zásadní modernizace. Instalována byla nová linka včetně robotického balení do kartonů, čímž se Bidfood zařadil mezi firmy s nejlepším vybavením v Evropě. Tím se zvýšila efektivita výroby a zdvojnásobila kapacita. Dnes se za minutu zabalí 85 sáčků.

Ročně ze závodu na Palhanci odjíždí 11 500 tun zmrazených zelenin ročně pod značkou Nowaco. To odpovídá více než 520 kamionům, jejichž kolona by měla délku téměř 10 km.

Nejoblíbenější jednodruhovou zmrazenou zeleninou jsou porce špenátu ve variantách sekaný a listový špenát. Ze směsí vede zelenina pod svíčkovou nakrájená na proužky. Nejoriginálnější směsí je "Kuličkové trio" – sladká přílohová zelenina pro děti.

Kontakt Bidfood Opava s.r.o.

Další informace o značce Nowaco

Zmrazenou zeleninu, bylinky a ovoce Nowaco je možné objednat na mujBidfood.cz v kategorii Zelenina a ovoce
Galerie: 
Mohlo by vás zajímat
Nowaco | obaly velkobalení zeleniny a ovoce
Velká balení zeleniny a ovoce Nowaco se chlubí novými obaly. Suroviny podléhající přísným laboratorním kontrolám mají v nové sezóně i nové kvalitní obaly.
Nowaco | Přílohová zeleninová směs
Orientovat se v záplavě zelenin v mrazácích není lehké. Nová zeleninová směs s výmluvným názvem Přílohová si však hned na začátku našla své zákazníky – první ohlasy i prodeje jsou velmi příznivé. Přílohová zelenina totiž díky svému složení získala jedinečnou chuť. Při té příležitosti se hodí porovnat složení všech přílohových zeleninových směsí Nowaco.