Téma # mujBidfood

Vzpomínáme na spuštění první verze unikátního B2B e-shopu. 16 let ve světě internetu znamená vskutku návrat do pravěku. Na počátku stál požadavek významného zákazníka. Díky němu jsme na jaře 2004 spustili první katalog zboží, který se aktualizoval jednou denně.
Usnadňujeme Vám život vývojem aplikací. Díky nim můžete snadno a kdykoliv najít inspiraci, objednat nebo exportovat / importovat doklady.
Přehlednější katalog produktů, rychlý přístup k šablonám a historii objednávek, lepší filtrování produktů či označení nových výrobků patří k novinkám na portálu mujBidfood.cz.
Bidfoodu v sortimentu nádobí a kuchyňských potřeb přibývají pomůcky podporující systém HACCP. Ať jde o barevné nože, krájecí desky, skladovací nádoby nebo teploměry, pomohou minimalizovat možná zdravotní rizika v potravinářském provozu z pohledu mikrobiálního i chemického nebezpečí.
Mobilní aplikace mujBidfood.cz nově pro iOS a vylepšení v aplikaci pro Android mobilní telefony a tablety, která se za rok a půl velmi dobře osvědčila. Objednávejte rychle a pohodlně z kuchyně i na cestách nově také z iPhonů a iPadů. Projděte obsah košíku s kolegou na opačné straně Vaší provozovny nebo zeměkoule, který se přihlásil přes počítač nebo jiné mobilní zařízení.
... a spousta drobností, které Vás potěší. Postupné přidávání funkcí do e-shopu mujBidvest.cz a neustálý růst zákazníků vedly k nutnosti optimalizace a zlepšení uspořádání ovládacích prvků. S tím souvisí i změna vzhledu a nové drobnosti, které usnadňují život.
Online velkoobchod potravin mujBidfood.cz se snaží být Vám vždy nablízku a objednávky co nejvíce urychlit, zjednodušit a tím Vám usnadnit život. Proto stále vznikají nové funkce a ty starší je dobré připomenout.
Online velkoobchod potravin mujBidfood.cz Vás inspiruje při tvorbě jídelníčku a přepočítá Vám potřebné suroviny. Recepty pro Vás připravují členové Gastro Teamu Bidfood, ale najdete zde také recepty svých kolegů šéfkuchařů.
„Portál mě překvapil přehledností a možnostmi, které nabízí.“ říká Roman Cajska, majitel Restaurace V Pivovaře ve Staré Boleslavi. Zboží si prohlíží v online velkoobchodě potravin mujBidfood.cz: „Pokud mně nevyhovuje cena nebo něco jiného, mám možnost vybrat si z další nabídky.“
„Vytvořil jsem šablony. To je úplně pecka! Jakoukoliv věc, která se začne opakovat, přidám do šablony,“ říká Milan Beránek, šéfkuchař Restaurace Na Pekařce v Praze. „Objednat zboží, to je pak pro mě 10 minut, to trvá fakt chviličku,“ chválí online velkoobchod potravin mujBidfood.cz.