Kde se vzala káva Lavazza

Lavazza | dodávky
Sortiment zrnkové kávy v gastro balení a kapslí Lavazza se rozšířil o 250 g balení mleté i zrnkové kávy. Pro nezávislý maloobchodní trh se Bidfood stal výhradním distributorem kávy od rodinné firmy Lavazza, která letos slaví 120 let od založení. Jak to tedy začalo?

S pár lirami v kapse se pětadvacetiletý Luigi Lavazza přestěhoval do Turína. Deset let tu sbíral zkušenosti jako skladník a v dalších podobných zaměstnáních. V roce 1895 otevřel koloniál, kde se prodávalo všechno možné. A když zjistil, že nejvíc vydělává na prodeji kávy, začal kávu pražit.

Díky inovativnímu přístupu  – například balení do pergamenu, který uchová vůni čerstvé kávy – se za dvacet let ze společnosti Lavazza stal významný italský dovozce a pražírna kávy. Za dalších 50 let Lavazza spustila největší pražírnu kávy v Evropě. Dnes firmu řídí již čtvrtá generace rodiny Lavazza.

Novinky si můžete prohlédnout v níže přiloženém letáku.
Aktuální sortiment naleznete vždy na portálu mujBidfood.cz pod značkou Lavazza
Galerie: 
Káva Lavazza Caffé Espresso mletá | 612201
Káva Lavazza Qualitá Rossa mletá | 612205
Káva Lavazza Caffé Espresso zrno | 612202
Novinky | Lavazza
Přiložené soubory: 
PřílohaVelikost
PDF icon Novinky | Lavazza733.42 KB
Mohlo by vás zajímat
Norimberský vánočním trh a svařené víno Gerstacker
Vánoce – vánoční trhy – Norimberk – svařené víno! Jedním ze symbolů adventu je svařené víno. A o tom s proslulým Jezulátkem z norimberského vinařství Gerstacker to platí dvojnásob. Poprvé se svařené víno na norimberském vánočním trhu objevilo v roce 1855.
Ice Tea Lipton, Monin a Jedu v ledu
Se startovacím setem Ice Tea Lipton & Monin & Jedu v ledu! je skvělý ledový čaj hotový do dvou minut. Servírovat jej můžete do přiložených sklenic nebo sáčků k odnosu s sebou. Rychlý a vynikající Ice Tea má své místo v nápojovém lístku celoročně.