Podpora nadání a dovedností dětí
15. 2. 2017

Podpora nadání a dovedností dětí

Nadace Nadání a dovednosti pomáhá dětem z dětských domovů a pěstounských rodin, aby se po odchodu z domova snadněji zapojily do běžného života. Děti se v rámci projektu Rozhled účastnily také kurzů v Gastrostudiu Bidfood.

Bidfood dlouhodobě podporuje nadaci Nadání a dovednosti, která pomáhá dětem starším 15 let s rozvojem nadání a dovedností, výběrem studia a se vstupem na trh práce. Devátého kola projektu Rozhled se účastnilo od září 2016 do letošního ledna 20 dětí z Karlovarského kraje.

Nadání a dovednosti | logo

Během řady seminářů, workshopů, exkurzí či simulace pracovního pohovoru se účastníci připravovali na volbu budoucího povolání a budovali zájem o profesní život. Budoucí kuchaři a kuchařky se v Gastrostudiu Bidfood během kurzů aktivně zapojili do práce s lektorem.

pozadí
pozadí
pozadí
pozadí
pozadí
pozadí