Prima zmrzlina Mrož – z ovoce a tvarohu

Nanuky a dřeně Mrož obsahují oproti ostatním zmrzlinám extrémně vysoký podíl ovoce – vždy přes 50%. Díky tomu se obejdou bez aromat a barviv. Mezi další suroviny patří smetana, tvaroh a jogurt. Díky své přírodní vyvážené chuti se stal Mrož jedním z nejoblíbenějších nanuků.

Mrož | logo

Originální mrož plný jahod

Mrož jahodový s tvarohem v tmavé čokoládě obsahuje přes 50% jahod. Ve zmrzlině nenajdete rostlinné tuky, vodu ani aromata a barviva. Zkrátka, přírodní chuť jahod je nejdůležitější! Proto se do Mrože vybírají jen některé odrůdy jahod, které musí být vyzrálé, sklizené v červnu a rychle zpracované, aby výsledná zmrzlina neztrácela chuť ani barvu. Podle použitých jahod se pak mění odstín zmrzliny.

Mrož | Jahodový s tvarohem a Černý rybíz s tvarohem

Tento originální nanuk nemá v Evropě obdobu a jeho dokonale vyvážená receptura zůstává od svého vzniku beze změn. Chuť jahod zjemňuje smetana, příjemně dokyseluje tvaroh a mírně dochucuje cukr. V továrně Bidfood Opava se za rok vyrobí 30 milionů Mrožů, kteří spolykají téměř 1 000 tun jahod. Na rozdíl od imaginativních reklam, se Mrož vyrábí plně automaticky bez doteku lidské ruky. Moderní linka vyrobí 400 000 Mrožů denně.

Mroži se množí

Řada populárních zmrzlin se postupně rozrůstá. Nejdřív se Mrož začal vedle tmavé čokolády oblékat také do bílé – Mrož jahodový s tvarohem v bílé polevě. Oba Mroži získali za výjimečnou kvalitu oprávnění používat značku Klasa. Rovněž přes 50% ovoce obsahuje Mrož Černý rybíz s tvarohem. Bezkonkurenčně osvěžující nearomatizovaná zmrzlina se smetanou je díky rybízu a tvarohu mírně nakyslá.

Mrož | Jahodový kornout a Jahodová dřeň

V nabídce nesmí chybět ani lehká mléčná jahodová zmrzlina usazená v křupavém oplatkovém kornoutu – Mrož jahodový kornout.

Ovocné dřeně

Třetím členem Mroží rodiny se stala Jahodová dřeň v malém kelímku, opět s neobvykle vysokým podílem ovoce nad 55%.

Mrož | Jahody, Maliny a Třešně

Pak přišel nápad s dření v čokoládě na dřívku. Mrož Jahody a Mrož Maliny, oba s certifikací Klasa, obsahují více než 60% nepasírovaného ovoce bez stabilizátorů. Letos k dřením přibyla novinkaMrož Třešně v tmavé polevě. Sluncem vyzrálé třešně speciální odrůdy vynikají výraznou barvou a chutí.

Aktuální sortiment naleznete na mujBidfood.cz v kategoriích
Zmrzliny | Impulsní zmrzliny | Mrož a Zmrzliny | Rodinná balení | Vaničky

Více o značce Prima zmrzlina

Mrož | Až na dřeň

Až na dřeň

Novinkou je dvojice Mrožů Až na dřeň. Klasický Mrož jahodový s tvarohem se poprvé pro sezónu 2019 zahalil jahodovou dření a tak vznikl Mrož Až na dřeň jahoda. Parťáka mu dělá Mrož Až na dřeň meruňka maracuja broskev, kdy smetanovou zmrzlinu s exotickou maracujou a broskví přelila meruňková dřeň. Díky absenci čokoládových polev tito Mroži neobsahují rostlinné tuky.

Mrož | zmrzlinové vaničky

Mrož vaničky 850 ml

Rodinná balení zmrzlin Mrož vynikají přírodními ingrediencemi a báječnou chutí. V oválných vaničkách se nabízí Mrož s tvarohem – klasické jahody nebo černý rybíz zjemněné tvarohem se smetanou. V dvojici zmrzlin Mrož Svěží se snoubí oblíbené jahody se smetanou nebo broskev a maracuja s jogurtem.

Mohlo by vás zajímat
La Panna | kopečková zmrzlina
Řadu exkluzivní kopečkové zmrzliny La Panna letos rozšiřuje Carrot Cheesecake. Moderní evropské chutě zmrzlin La Panna ohromují v pohárech a jsou hitem léta. Jejich receptury vychází z tradiční italské řemeslné zmrzliny. U této značky jsou od počátku samozřejmostí nazdobené gastro vany.
Häagen-Dazs | Chocolates | Belgian Chocolate | 519510
Nejnovější test čokoládových zmrzlin provedl Blesk. Na druhém místě z deseti testovaných se umístil Häagen-Dazs Belgian Chocolate z řady Chocolates, který Bidfood exkluzivně distribuuje. Podle laboratoře dopadl nejlépe. U spotřebitelů získal třetí nejlepší průměrnou známku.