Téma # zmrzliny

Poslední školní den se v pražské Vodafone PlayZone Aréně uskutečnil první ročník akce Mrož Gaming Day. Za donesené vysvědčení byli návštěvníci odměněni zmrzlinou Mrož a také hraním zdarma. Akce probíhala celý den a nabídla opravdu bohatý program.
Deník Mladá fronta DNES otestoval jahodové zmrzliny na dřívku. V kategorii "Nanuky s polevou" vyhrál Mrož Jahody – ovocná dřeň v kakaové polevě. Mezi "Nanuky bez polevy" se na krásné druhé místo vyšvihnul Mrož Jahoda Smoothie.
"Chceme vyjádřit solidaritu s Ukrajinou a s jejími obyvateli. Cítíme morální povinnost vymezit se proti agresivnímu a nespravedlivému počínání představitelů Ruska a dát jasnou zprávu lidem z Ukrajiny žijícím v České republice či na Slovensku, že na ně myslíme a podporujeme je."
Bidfood nově svým zákazníkům po celé ČR rozváží také populární kornouty Kit Kat, zmrzliny do ruky Kaktus, Pirulo meloun, Milka, Toblerone či Oreo. Do výdejníků kopečkových zmrzlin míří zmrzlinové vany Schöller.
Horké letní dny budou rázem snesitelnější s ledovou tříští Mrož. Chutě a barvy se dají libovolně kombinovat. Populární příchutě tříští doplňuje exkluzivní pomeranč od jablonecké firmy Kitl.
Nanuky a dřeně Mrož obsahují oproti ostatním zmrzlinám extrémně vysoký podíl ovoce. Díky tomu se obejdou bez aromat a barviv. Mezi další suroviny patří smetana a tvaroh. Pro svou přírodní vyváženou chuť se stal tradiční Mrož jedním z nejoblíbenějších nanuků. Letos přichází dvě ovocné novinky – Smoothie jahoda a mango.
Řadu exkluzivní kopečkové zmrzliny La Panna gelato letos rozšiřuje unikátní pistáciová zmrzlina Real Pistacchio a nový osvěžující sorbet Red Fruits. Moderní evropské chutě zmrzlin ohromují v pohárech i ke zdobení dezertů. Receptury La Panna vychází z tradiční italské řemeslné zmrzliny a zakládají si na nejkvalitnějších přírodních surovinách.