Téma # Bidfood

Společnosti skupiny Bidfood CZ a SK

Bidfood Czech Republic s.r.o.

  • servisní centrum v Kralupech nad Vltavou
  • vedení skupiny Bidfood
  • distribuční depa Kralupy nad Vltavou, Opava, Velké Meziříčí, Plzeň a Chlumec nad Cidlinou

Bidfood Opava s.r.o.

  • výroba zmrzliny Prima
  • výroba zmrazených hotových jídel Nowaco a Dobroty babičky Kláry
  • zpracování zmrazené zeleniny Nowaco
  • výroba pečiva a listového těsta Bagetier a Dobroty babičky Kláry
  • výroba masa sous-vide Banquet

Bidfood Kralupy s.r.o.

  • zpracování čerstvých

Naše činnost

Zhruba čtvrtina objemu distribuovaného zboží pochází z vlastních výrob. K nejznámějším značkám patří zmrzliny Prima, potraviny Nowaco či zvěřina Petron. V Kralupech nad Vltavou provozujeme zpracovny ryb, zvěře, hovězího a vepřového masa. V Opavě se specializujeme na sous-vide úpravu masa, výrobu zmrzlin, zmrazených jídel, zelenin a pečiva. U Plzně zpracováváme čerstvou drůbež a vyrábíme uzeniny.

O nás

Začali jsme v roce 1990 jako obchodní zastoupení dánské společnosti Nowaco v Československu a exportem potravin. Dnes v České a Slovenské republice vlastníme moderní výrobní závody i distribuční firmy. Rodina českých a slovenských společností Bidfood patří k mezinárodní skupině Bidcorp, druhému největšímu distributorovi potravin do gastronomie na světě.

Český Bidfood se v posledních letech více zaměřil na export. Za pět let se roční obrat exportu více než ztrojnásobil. Na vývoz jdou potraviny z vlastních továren i od českých dodavatelů.
Vážení obchodní partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 hodně radosti a zdraví v pracovním i osobním životě.
Nové distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood zahájilo provoz. Za devět měsíců vyrostl v průmyslové zóně v Chlumci nad Cidlinou moderní areál financovaný z vlastních prostředků bez dotací. Investice téměř čtvrt miliardy korun má přispět k lepšímu poskytování služeb zejména v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.
Automatizovaný externí defibrilátor (AED) je dostupný nepřetržitě i pro veřejnost v Kralupech nad Vltavou ve společnosti Bidfood na vrátnici č. 1 (hned vedle autosalonu Škoda). Zachránit život můžete člověku v bezvědomí, bez normálního dýchání nebo pulsu. Použitím AED před příjezdem zdravotnické záchranné služby se zvyšuje šance na přežití pacienta až o 75%!
Již páté distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood roste v Chlumci nad Cidlinou, západně od Hradce Králové. S kapacitou téměř 6000 paletových míst odlehčí přetíženým sousedním depům.
Těšíme se na setkání s Vámi na mezinárodním potravinářském veletrhu Salima 2018. Přijďte ke společnému stánku RN Servis EU a Bidfood. Výstavní expozice bude zaměřena na současné trendy správné prezentace a nasvětlení sortimentu.
Děkujeme všem návštěvníkům Bidfood Expo 2017 za setkání na největší gastronomické události pro odbornou veřejnost v ČR. Věříme, že jsme Vás dokázali inspirovat, a ceníme si zpětné vazby, která nás motivuje k další práci. Těšíme se na Vás na Bidfood Expo 2019.