Téma # Bidfood

S českými výrobky z Bidfoodu se setkává stále více zákazníků v zahraničí. Díky expanzi největšího českého e-shopu s potravinami Rohlík.cz do Budapešti se k maďarským zákazníkům dostávají častěji také výrobky z Opavy a Kralup nad Vltavou.
Vážení obchodní partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.
Český Bidfood patří do rodiny společností, které zásobují restaurace potravinami a nápady na pěti světadílech. Vedení naší korporace sídlí v Jihoafrické republice, kde vítězný tým přivítal i řidič distribučního auta Bidfood South Africa.
V nejmladším areálu společnosti Bidfood – distribučním depu Chlumec nad Cidlinou – a v jeho bezprostředním okolí byly na jaře dokončeny zahradní úpravy. Na nové stezce okolo areálu jsou navíc i lavičky.
US Beef Roadshow po České republice vyvrcholila 6. června v kralupském Gastrostudiu Bidfood návštěvou velvyslance USA Stephena B. Kinga. Na šesti místech od západočeských lázní po Beskydy akci navštívilo 450 šéfkuchařů z 250 významných tuzemských restaurací.
Nejezděte pro zboží, přivezeme Vám ho! Čerstvé, chlazené a zmrazené potraviny, koloniální zboží a související sortiment distribuujeme zdarma po celé České republice k 25 000 HoReCa zákazníkům a do 16 000 prodejen.
Vývoj nových produktů, investice do všech výrobních i distribučních provozů a neustálé zdokonalování procesů je pro nás nezbytné, protože chceme navždy zůstat na špičce mezi výrobci a dodavateli potravin. Totéž nabízíme i našim zákazníkům z gastronomie a maloobchodu.
Vyvíjíme, vyrábíme a nakupujeme tisíce potravinářských a souvisejících produktů. K jejich prodeji poskytujeme kompletní servis, zabýváme se poradenstvím a organizujeme vzdělávací akce. Zboží rozvážíme moderními auty zdarma po celém Česku do gastronomických provozů a maloobchodních prodejen. Potraviny vlastní výroby i od českých dodavatelů exportujeme do tří světadílů.
Bidfood Czech Republic – významný výrobce potravin a jednička v dodávkách potravin do gastronomie a maloobchodu.