Téma # Bidfood

Vývoj nových produktů, investice do všech výrobních i distribučních provozů a neustálé zdokonalování procesů je pro nás nezbytné, protože chceme navždy zůstat na špičce mezi výrobci a dodavateli potravin. Totéž nabízíme i našim zákazníkům z gastronomie a maloobchodu.
V nejmladším areálu společnosti Bidfood – distribučním depu Chlumec nad Cidlinou – a v jeho bezprostředním okolí byly na jaře dokončeny zahradní úpravy. Na nové stezce okolo areálu jsou navíc i lavičky.
US Beef Roadshow po České republice vyvrcholila 6. června v kralupském Gastrostudiu Bidfood návštěvou velvyslance USA Stephena B. Kinga. Na šesti místech od západočeských lázní po Beskydy akci navštívilo 450 šéfkuchařů z 250 významných tuzemských restaurací.
Nejezděte pro zboží, přivezeme Vám ho! Čerstvé, chlazené a zmrazené potraviny, koloniální zboží a související sortiment distribuujeme zdarma po celé České republice k 25 000 HoReCa zákazníkům a do 16 000 prodejen.
Vyvíjíme, vyrábíme a nakupujeme tisíce potravinářských a souvisejících produktů. K jejich prodeji poskytujeme kompletní servis, zabýváme se poradenstvím a organizujeme vzdělávací akce. Zboží rozvážíme moderními auty zdarma po celém Česku do gastronomických provozů a maloobchodních prodejen. Potraviny vlastní výroby i od českých dodavatelů exportujeme do tří světadílů.
Bidfood Czech Republic – významný výrobce potravin a jednička v dodávkách potravin do gastronomie a maloobchodu.
Český Bidfood se v posledních letech více zaměřil na export. Za pět let se roční obrat exportu více než ztrojnásobil. Na vývoz jdou potraviny z vlastních továren i od českých dodavatelů.
Vážení obchodní partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 hodně radosti a zdraví v pracovním i osobním životě.
Nové distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood zahájilo provoz. Za devět měsíců vyrostl v průmyslové zóně v Chlumci nad Cidlinou moderní areál financovaný z vlastních prostředků bez dotací. Investice téměř čtvrt miliardy korun má přispět k lepšímu poskytování služeb zejména v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.