Téma # přílohy

Tenounké bramborové placky s charakteristickými tmavými puchýřky nepatří jen ke svatomartinské huse, posvícenské kachně nebo vepřovému. Lokše jsou univerzální přílohou, která se hodí také ke slaným bezmasým i sladkým jídlům nebo k polévce. Oblibu si získávají i v rychlém občerstvení.
Nowaco hranolky, americké brambory a krokety mají nově zpracované logo i obaly. Vybrat si můžete i z variant do horkovzdušné trouby nebo kořeněné. Společné mají základní suroviny – nejlepší brambory a nejkvalitnější rostlinné oleje.
Kdo ochutná pravé italské těstoviny nebo gnocchi, už jiné nechce. Výběr malých balení z širokého sortimentu specialit italské a středomořské kuchyně najde své místo v prodejně v koutku italské kuchyně, kam se budou zákazníci rádi vracet, nebo v menších gastronomických provozech.
Proč dělat vlastní, když Bidfood nabízí ručně vyrobené bramboráky jako od babičky? Na výběr je z několika velikostí – přílohové, střední či bramboráková kapsa. Pro maloobchod se v české rodinné firmě vyrábí také bramboráky s uzeninou.