Prima zmrzlina Pegas – smetanové pokušení

Vynikající kornouty – nově s dvojicemi smetanových zmrzlin – doplňují úspěšnou řadu smetanových zmrzlin v čokoládě Pegas Premium. Vedle tradiční vanilky a čokolády tu je skvělá moderní kombinace Lemon & Cheesecake. Skvělou novinkou je pravá hořická trubička se zmrzlinou. Vskutku povedená kombinace potěší všechny milovníky tohoto tradičního dezertu.

Pegas Premium | logo

Pegas Premium

Zmrzliny Pegas Premium mají vysoký podíl smetany, která tak zcela nahrazuje rostlinný tuk. Podle druhu tvoří smetana 20 až 30% samotné zmrzliny. Díky tomu jsou zmrzliny velmi jemné a mají plnou chuť.

Pegas Premium | Almond, 3Choco, Pistachio a Cream & Raspberry

Zmrzliny Almond, 3Choco, Pistachio
a Cream & Raspberry

Křupavá poleva všech zmrzlin Pegas Premium, vyjma pistáciové, je mléčná nebo bílá čokoláda. (Rostlinný tuk uvedený ve složení výrobků obsahuje právě čokoláda.)

Silnou čtveřici reprezentují vanilkový Pegas Premium Almond v mléčné čokoládě s mandlemi, Pegas Premium 3Choco snoubící čokoládovou zmrzlinu s čokoládovým toppingem a polevu s bílé čokolády, pistáciový Pegas Premium Pistachio s oříšky a Pegas Premium Cream & Raspberry skrývající pod čokoládou smetanovou zmrzlinu s malinovým toppingem.

Pegas Premium | kornouty Vanilla, Chocolate a Lemon & Cheesecake

Kornouty Vanilla, Chocolate
a Lemon & Cheesecake

Zásadní novinkou sezóny 2018 jsou kornouty Pegas Premium plné smetany. Křupavé oplatkové kornouty plní v opavském Bidfoodu vždy dvojicí smetanových zmrzlin bez rostlinného tuku.

Lahodná kombinace dvou vanilkových zmrzlin s mletým vanilkovým luskem, čokoládového toppingu a oříšku se jmenuje Pegas Premium Vanilla. Milovníci čokolády najdou dvojici čokoládových zmrzlin, čokoládový topping a oříšky v kornoutu Pegas Premium Chocolate. Moderní kombinace zmrzlin s příchutí citronu a oblíbeného dezertu s citronovým toppingem společně tvoří Pegas Premium Lemon & Cheesecake.

Pegas | logo

Pegas

Pegas | Klasika Duo, Klasika Oříšek a ChocoMilk

Pegas Klasika a ChocoMilk

Za prémiovými zmrzlinami rozhodně nezaostávají Pegas Klasika Duo kombinující vanilkovou zmrzlinu s čokoládovou a Pegas Klasika Oříšek s lahodnou oříškovou zmrzlinou pod polevou sypanou lískovými ořechy.

Sladší ChocoMilk v podobě tabulky mléčné čokolády má v sobě smetanovou a čokoládovou zmrzlinu.

Pegas | Pikao, Piknik a Hořická trubička se zmrzlinou

Česká tradice i retro chuť

Hořická trubička se zmrzlinou, originální novinka sezóny 2018, přináší lahodnou kakaovou zmrzlinu v pravé hořické trubičce. Trubičky se vyrábí ručně z oplatek prosypaných skořicovým cukrem.

Známé chutě z dětství i letos připomenou úspěšné novinky 2016 a 2017. V mléčných zmrzlinách se ukrývá klasické Pikao nebo Piknik.

Aktuální sortiment naleznete na mujBidfood.cz v kategoriích zmrzlin
Impulsní zmrzliny | Pegas, Impulsní zmrzliny | Kornouty a Rodinná balení | Vaničky

Více o značce Prima zmrzlina

Pegas | zmrzlinové vaničky Vanilka, Piknik a Pikao

Zmrzlinové vaničky

Pegas Vanilka se smetanou, Pegas Piknik s opravdovým Piknikem nebo Pegas Pikao s pravým Pikaem? Všechny jsou skvělé a v kombinaci s ovocnými vaničkami Mrož jednoduše nejlepší.

Galerie: 
Jak se vyrábí Pegas? s. 1
Jak se vyrábí Pegas? s. 2
Přiložené soubory: 
PřílohaVelikost
PDF icon Jak se vyrábí Pegas?382.89 KB
Mohlo by vás zajímat
La Panna | kopečková zmrzlina
Řadu exkluzivní kopečkové zmrzliny La Panna letos rozšiřuje Carrot Cheesecake. Moderní evropské chutě zmrzlin La Panna ohromují v pohárech a jsou hitem léta. Jejich receptury vychází z tradiční italské řemeslné zmrzliny. U této značky jsou od počátku samozřejmostí nazdobené gastro vany.
Prima zmrzlina Mrož – z ovoce a tvarohu
Nanuky a dřeně Mrož obsahují oproti ostatním zmrzlinám extrémně vysoký podíl ovoce – vždy přes 50%. Díky tomu se obejdou bez aromat a barviv. Mezi další suroviny patří smetana, tvaroh a jogurt. Díky své přírodní vyvážené chuti se stal Mrož jedním z nejoblíbenějších nanuků.