Veřejný defibrilátor (AED) v Kralupech

Bidfood Kralupy | automatizovaný externí defibrilátor
Automatizovaný externí defibrilátor (AED) je dostupný nepřetržitě i pro veřejnost v Kralupech nad Vltavou ve společnosti Bidfood na vrátnici č. 1 (hned vedle autosalonu Škoda). Zachránit život můžete člověku v bezvědomí, bez normálního dýchání nebo pulsu. Použitím AED před příjezdem zdravotnické záchranné služby se zvyšuje šance na přežití pacienta až o 75%!
Nejbližší AED hledejte na mapě nebo pomocí mobilní aplikace Záchranka, která zároveň slouží jako průvodce při záchraně člověka

Bidfood Kralupy | automatizovaný externí defibrilátorV západní Evropě jsou automatizované externí defibrilátory (AED) dostupné podobně jako hasicí přístroje. Mapa AED v ČR se zaplňuje pomalu. Bidfood zakoupil a veřejně zpřístupnil první přístroj v Kralupech na adrese V Růžovém údolí 553.

Resuscitace – srdeční masáž a umělé dýchání

Resuscitace oddaluje smrt a zamezuje nevratnému poškození orgánů. Po zavolání záchranky, pokud nejste na oživování pacienta sami, pošlete někoho dalšího pro AED.

Mezinárodní symbol pro umístění AEDZ kralupského Bidfoodu vám může s přístrojem přijít naproti ostraha z vrátnice, pokud zavoláte na mobilní telefon 605 236 969.

Použití AED je snadné díky obrázkovému návodu a hlasovým pokynům v češtině. Stačí zapnout přístroj, rozbalit přiložené elektrody, přilepit na pacienta a provádět resuscitaci dle hlasových pokynů.

Bidfood Kralupy | Zoll AED plus – návod na obrazovce

Nebojte se pokusit o záchranu života! Nejhorší rozhodnutí Vašeho života by bylo nic nedělat.
 

Mohlo by vás zajímat
Salima 2018 | RN Servis EU a Bidfood
Těšíme se na setkání s Vámi na mezinárodním potravinářském veletrhu Salima 2018. Přijďte ke společnému stánku RN Servis EU a Bidfood. Výstavní expozice bude zaměřena na současné trendy správné prezentace a nasvětlení sortimentu.
Bidfood | Pour féliciter 2018
Vážení obchodní partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2018 hlavně zdraví a hodně radosti v pracovním i osobním životě.