Víte, že... zmrazené jahody

Nowaco | jahody celé | 405012
Víte, že existuje několik odrůd jahod, které se liší svými vlastnostmi?

V Číně se například pěstuje odrůda all-star, která na první pohled vypadá dobře, ale uvnitř je plná vody. Bidfood nabízí odrůdu jahod festival, která pochází z Ameriky. Tyto jahody jsou krásně červené, lesklé a pevné. Jsou naprosto ideální na pečení dortů a zdobení dezertů.

Zmrazené jahody lze objednat přes mujBidfood.cz:
405012 Jahody celé 1 x 2,5 kg
400015 Jahody celé 12 x 750 g
400011 Jahody celé 15 x 350 g

Nowaco | jahody celé | 400011Víte, že mráz je nejlepší konzervant?

Všechna zelenina a ovoce Nowaco je zamrazena ihned po sklizni. Oproti čerstvé zelenině a ovoci je sklízena v momentě, kdy je nejvíce zralá. Nedochází k tzv. podtrhávání a následnému dozrávání během převozů a skladování. Díky tomu, že jednotlivé zpracovny jsou vybudovány uprostřed polí, je každá zelenina a ovoce zamrazena během 4 hodin od sklizně. Do výrobků Nowaco jsou používány ty nejlepší kusy. Tím se zaručí, že obsahují nejvíce vitamínů a minerálů.

Mohlo by vás zajímat
Coronet | ovocné kompoty
Jaké odrůdy ovoce nebo kvalitativní třídy se ukrývají za plechem konzerv Coronet? Jaké to přináší kuchařům a cukrářům výhody? Konzervované ovoce Coronet patří díky výborným vlastnostem a chuti mezi to nejlepší, co lze dnes na gastronomickém trhu koupit.
hluboce zmrazené bylinky
Víte, že používání zmrazených bylinek namísto sušených nebo bylinek z květináčů má hned několik výhod: silnější aroma, výraznější barvu, menší dávkování a stálou kvalitu?