Bezlepkové rybí prsty pro všechny

Nowaco | bezlepkové rybí prsty | 131006
Alternativou k obalovanému smaženému rybímu masu – prstům, porcím filé nebo celým filetám – při bezlepkové dietě jsou nemleté rybí prsty bez lepku značky Nowaco. Díky vyladěnému křupavému obalu z rýžové a kukuřičné mouky chutnají k nerozeznání od klasických rybích prstů.

Rybí prsty bez lepku Nowaco se vyrábí z filet aljašské tresky (Theragra chalcogramma), která se loví v severních oblastech Tichého oceánu. Tyto ryby mají měkké bílé maso. Ve srovnání s ostatními treskami obsahují méně tuku. Filety a tím i prsty jsou samozřejmě bez kostí.

Z bloků filet se řežou jednotlivé prsty, které se obalí ve směsi z rýžové a kukuřičné mouky a předsmaží se v řepkovém oleji. Jeden prst váží 25 g. Před přípravou se prsty nemají rozmrazovat. Mohou se péct na plechu v troubě, smažit na pánvi nebo ve fritéze.

Malé i velké balení lze objednat přes mujBidfood.cz:
131006 Rybí prsty bez lepku Nowaco 10 x 250 g
138020 Rybí prsty bez lepku 1 x 5 kg
Galerie: 
Obalované smažené rybí prsty
Mohlo by vás zajímat
Nowaco | rybí nugety
Z velmi kvalitní rybí suroviny se vyrábí vynikající nugety, které se v gastronomii osvědčily jako hlavní jídlo i chuťovka na rautech. Nyní přichází varianta v maloobchodním balení pod značkou Nowaco.
Nowaco | tzatziki | 739172
Z hustého řeckého jogurt a čerstvých okurek vyrábí Bidfood Opava přitažlivou středomořskou lahůdku. Tzatziki se servírují nejčastěji jako omáčka ke grilovaným masům nebo samostatně jako osvěžující předkrm.