Moderní továrna s výkonnou řezačkou porcí filé

Bidfood Kralupy | zpracovna zmrazených ryb
V Kralupech byla letos dostavěna a otevřena zpracovna zmrazených ryb. V říjnu se tu rozeběhla také nová výkonná linka, která rozřezává rybí bloky. Z nich vzniká populární rybí filé Nowaco. Kralupský Bidfood patří v tomto segmentu výroby k absolutní špičce ve střední Evropě.

Bidfood Kralupy | řezací linka rybích bloků

Nová zpracovna zmrazených ryb

Neustálý růst výroby a zpracování ryb vedl k vybudování moderní továrny pro zpracování zmrazených ryb, která byla otevřena letos v červnu. Do uvolněných výrobních prostor se rozrostla zpracovna čerstvých ryb.

Větší prostory umožnily mimo jiné nákup nové technologie na zpracování zmrazených ryb. Součástí nové budovy je patro s kancelářemi, kde našla útočiště celá administrativa společnosti Bidfood Kralupy. Celá investice dosáhla částky bezmála 40 milionů Kč.

Bidfood Kralupy | řezací linka rybích bloků

Nová řezací linka rybích bloků

Nákup a zpracování zmrazených rybích bloků, které Bidfood zahájil ve vlastní továrně v roce 2003, patří mezi nosné produkty výroby. Věhlas a poptávka po rybím filé Nowaco neustále roste. Proto došlo k investici cca. 8 milionů Kč do automatizace výroby.

Zakoupená linka na řezání rybích bloků umožňuje díky své rychlosti zvýšit až čtyřnásobně potřebný objem výroby. Zaměstnanci si nyní chválí, že se mohly zrušit noční směny.

Filé z Aljašky Nowaco najdete na mujBidfood.cz v kategorii Ryby a speciality | Rybí výrobky | Filé porce

Mohlo by vás zajímat
Divoký losos sockeye (nerka)
Fantastická chuť divokého lososa sockeye (nerka) spolu s jeho atraktivní barvou masa ozdobí každé menu. Divoký losos keta s velmi nízkým obsahem tuku a rovněž vysoce kvalitním masem zaujme cenou. Čistě přírodní filety z divokých pacifických lososů sockeye a keta nově nabízí Bidfood.
Bidfood Expo 2017 | Olomouc
Děkujeme všem návštěvníkům Bidfood Expo 2017 za setkání na největší gastronomické události pro odbornou veřejnost v ČR. Věříme, že jsme Vás dokázali inspirovat, a ceníme si zpětné vazby, která nás motivuje k další práci. Těšíme se na Vás na Bidfood Expo 2019.