Téma # hotová jídla

Připojte se k celosvětové výzvě „Meatless Monday“ neboli Pondělí bez masa a buďte součástí změn ve společnosti pro zdravější a udržitelnější stravování. Každé pondělí připravte bezmasé jídlo, přidejte ho na své menu a dejte tak vašim zákazníkům možnost vynechat maso.
Všechny fanoušky smaženého hermelínu nebo camembertu přesvědčí chuť vyzrálého plísňového sýru a krémová konzistence. Nový obalovaný camembert Nowaco z Opavy si mohou vychutnat třeba se salátem či jen tak s brusinkami. Po úspěchu v gastronomii přichází celé sýry i trojhránky nově také v malých baleních na doma.
Z opečených kostí a zeleniny se metodou pomalého vaření připravují vývary Perfect Chefs dochucené jen bylinkami a kořením. Hovězí, kuřecí či zeleninový vývar se vaří podle Escoffiera, nejmodernější cestou, ale s úctou k tradičním kuchařským postupům. Zcela hotové vývary Perfect Chefs jsou vždy po ruce a bez práce.
Tenounké bramborové placky s charakteristickými tmavými puchýřky nepatří jen ke svatomartinské huse, posvícenské kachně nebo vepřovému. Lokše jsou univerzální přílohou, která se hodí také ke slaným bezmasým i sladkým jídlům nebo k polévce. Oblibu si získávají i v rychlém občerstvení.
Mít v záloze vynikající hotovou polévku, kterou stačí jen ohřát, se hodí kdykoliv. Někdo miluje polévku k snídani, jiný ji nikdy nevynechá v poledne. Řada polévek Perfect Chefs v praktickém balení rozšiřuje nabídku chlazených polévek Bidfoodu.
Návštěvníci restaurací stále častěji upřednostní vegetariánský nebo veganský pokrm. Sílící trend je dobré podpořit a oslovit nový segment hostů. Veganuary – leden bez živočišných produktů – získává každoročně více a více příznivců. Využijte podpory kampaní Garden Gourmet a Veggie Challenge.
Zelenina, bylinky, luštěniny, jáhly, kroupy nebo rýže. Nic jiného ve složení suchých sypkých směsí pro přípravu polévek není. K výhodám patří snadná rychlá příprava, úspora místa na skladě a pro školní jídelny možnost odpisu luštěnin a zeleniny do spotřebního koše.
K dobrému pití patří dobré jídlo. Rational dodá na klíč technologické vybavení, Bidfood se postará o suroviny a recepty. S konceptem Easy Bar menu je příprava 11 pokrmů opravdu snadná, pro každého.