Novinky

Během své kariéry procestoval svět a na čas zakotvil i v Red Bullu, kde naplno uplatnil svůj lehce punkový přístup k vaření. Lepšího lektora pro kurz Moderní a lehce provokativní menu než Raimunda Probsta, který nyní působí v týmu Inspirace společnosti Wiberg, bychom nenašli.
Vyhlášený šéfkuchař Daren Liew ohromil svým devítichodovým menu všechny účastníky prvního červnového workshopu, který se konal v Bidfood Gastrostudiu. „Základem asijské kuchyně je marinování,“ kladl všem na srdce ambasador značky Lee Kum Kee.
Ciao Spritz a Lemon Spritz
Letní večery si čím dál více lidí vychutnává se sklenkou chlazeného aperitivu. K nejoblíbenějším patří nízkoalkoholické míchané nápoje na bázi perlivého vína – Ciao Spritz (varianta na Aperol Spritz), svěží Lemon Spritz nebo Hugo Spritz. Všechny již namíchané koktejly stačí jen nachladit, přidat led a dozdobit citrusy, mátou nebo olivou.

Nejnovější katalogy

e-shop

24 hodin denně a 7 dní v týdnu můžete objednat veškeré naše zboží přes velkoobchodní e-shop mujBidfood.cz, kde najdete řadu užitečných nástrojů.

Vstoupit do e-shopu

mobilní aplikace

Pro mnohé je jeho neodmyslitelnou součástí jednoduchá mobilní aplikace s propojeným košíkem a šablonami pro pravidelné objednávky.

Naše výrobní závody

Garantujeme Vám stálou jakost!

Příští kurz

Gastrostudio

V Gastrostudiu nabízíme kulinářské i poradenské kurzy pro odbornou veřejnost a zaměstnance. Kurzy připravuje Gastro Team Bidfood se špičkovými světovými kuchaři. Gastrostudio jsme postavili již v roce 2008 a stali se tak prvním distributorem potravin v ČR s vlastním profesionálním kuchařským studiem. Neustále v něm investujeme do nejmodernějších technologií. Gastro Team Bidfood Vám může poskytnout doporučení a pomoc také přímo ve Vaší kuchyni.

Zjistit více

Plánujeme pro vás nové kurzy. Prosím, sledujte náš web nebo si nechte zasílat upozornění. Nejžádanější kurzy bývají obsazené během 24 hodin.