Häagen-Dazs – kvalitní zmrzlina bez kompromisů

Häagen-Dazs | Salted Caramel Stick | 519583
Výrobu vlastních zmrzlin Prima doplňuje distribuce značky Häagen-Dazs. Český Bidfood je výhradním distributorem jedinečných zmrzlin Häagen-Dazs ve střední a východní Evropě. V čem tkví tajemství jedinečnosti zmrzlin Häagen-Dazs?

Zmrzliny Häagen-Dazs

Tajemství neodolatelné chuti zmrzlin Häagen-Dazs se skrývá především v kvalitních surovinách. Základ zmrzlin tvoří pouhá čtveřice ingrediencí – čerstvá smetana, mléko, vejce a cukr. Podle konkrétního receptu zmíněný základ harmonicky završuje čerstvé ovoce, oříšky, karamel, omáčky z čerstvého ovoce nebo čokoláda. Proto dlouhých patnáct vteřin trvá, než se lžička zmrzliny Häagen-Dazs rozpustí v ústech a harmonická chuť uchvátí všechny smysly. Tyto zmrzliny neobsahují umělá barviva, příchutě ani konzervační látky.

Bidfood dováží zmrzliny Häagen-Dazs z Francie. Dále je distribuuje nejen v Česku a na Slovensku, ale i do dalších zemí střední a východní Evropy (Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Ukrajina, Bělorusko, Litva, Lotyšsko a Estonsko).

Jednotlivé zmrzliny naleznete na mujBidfood.cz pod značkou Häagen-Dazs

Další informace žádejte u svého obchodního zástupce nebo Prima týmu – kontakty viz stránka Prima zmrzlina
Galerie: 
Zmrzliny Häagen-Dazs 2018
Zmrzliny Häagen-Dazs 2018
Mohlo by vás zajímat
Prima zmrzlina Mrož – z ovoce a tvarohu
Nanuky a dřeně Mrož obsahují oproti ostatním zmrzlinám extrémně vysoký podíl ovoce – vždy přes 50%. Díky tomu se obejdou bez aromat a barviv. Mezi další suroviny patří smetana, tvaroh a jogurt. Díky své přírodní vyvážené chuti se stal Mrož jedním z nejoblíbenějších nanuků.
Prima kopečková zmrzlina | zmrzlinový pohár
Dobré jméno restauraci či cukrárně utváří i dobrá zmrzlina. Ta může být lahodnou tečkou za obědem nebo večeří. Výborně se hodí jako osobitá součást dezertu s příznivým food cost. Oživte nabídku nejžádanějších kopečkových zmrzlin, specialit a sorbetů stejně jako to každou sezónu dělá Prima.