Häagen-Dazs – kvalitní zmrzlina bez kompromisů

Häagen-Dazs | Salted Caramel Stickbar | 519583
Výrobu vlastních zmrzlin Prima doplňuje distribuce značky Häagen-Dazs. Český Bidfood je výhradním distributorem zmrzlin Häagen-Dazs ve střední a východní Evropě. V čem tkví tajemství jedinečnosti zmrzlin Häagen-Dazs?

Häagen-Dazs | Coconut Chocolate | 519504

Kvalita zmrzliny Häagen‑Dazs

Tajemství neodolatelné chuti zmrzlin Häagen‑Dazs se skrývá především v kvalitních surovinách. Základ zmrzlin tvoří pouhá čtveřice čerstvých surovin – smetana, mléko, žloutek a cukr. Podle konkrétního receptu zmíněný základ harmonicky dovršuje vanilka z Madagaskaru, čokoláda s vysokým obsahem kakaa, čerstvé ovoce, makadamové ořechy nebo ovoce.

Zmrzliny Häagen‑Dazs neobsahují umělá barviva, příchutě ani konzervační látky. Navíc oproti konkurenci je ve zmrzlinové hmotě až desetkrát méně zašlehaného vzduchu. Proto dlouhých patnáct vteřin trvá, než se lžička zmrzliny Häagen‑Dazs rozpustí v ústech a harmonická chuť uchvátí všechny smysly.

Příběh zmrzliny Häagen-Dazs

Mladý nadšený podnikatel Reuben Mattus začal ve 20. letech minulého století prodávat výtečnou domácí ovocnou zmrzlinu z vozíku v ulicích newyorského Bronxu. Obliba jeho zmrzliny rychle stoupala pro její vynikající kvalitu. Rodinný podnik původně polských židovských přistěhovalců se rychle rozvíjel.

Fantazijní jméno Häagen‑Dazs vymyslel Reuben Mattus v roce 1961. Chtěl, aby bylo originální, znělo dánsky a vyjadřovalo kromě jedinečnosti také výjimečnou kvalitu, tradici a čerstvost – hodnoty neodmyslitelně spjaté se značkou dodnes.

Häagen-Dazs | Mango Raspberry Stickbar | 519584Z okolí New Yorku se zmrzlina jako vyhlášená smetanová lahůdka začala velmi rychle šířit. Již v roce 1973 byla k dostání po celých USA. Dnes zmrzlinu Häagen‑Dazs vyhledávají milovníci kulinárních prožitků ve více než 70 zemích světa.

Český Bidfood dováží zmrzliny Häagen‑Dazs z Francie. Distribuuje je v Česku a na Slovensku a dále je prodává i do řady zemí střední a východní Evropy (Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Ukrajina, Bělorusko, Litva, Lotyšsko a Estonsko)..

Jednotlivé zmrzliny naleznete na mujBidfood.cz pod značkou Häagen‑Dazs

Další informace žádejte u svého obchodního zástupce nebo Prima týmu – kontakty viz stránka Prima zmrzlina
Galerie: 
Zmrzliny Häagen-Dazs 2018
Zmrzliny Häagen-Dazs 2018
Mohlo by vás zajímat
Häagen-Dazs | Chocolates | Belgian Chocolate | 519510
Nejnovější test čokoládových zmrzlin provedl Blesk. Na druhém místě z deseti testovaných se umístil Häagen-Dazs Belgian Chocolate z řady Chocolates, který Bidfood exkluzivně distribuuje. Podle laboratoře dopadl nejlépe. U spotřebitelů získal třetí nejlepší průměrnou známku.
100 let republiky slaví i Mrož
Prima česká zmrzlina se rozhodla oslavit 100 let české nezávislosti s fanoušky tradičního jahodového Mrože. Letos v létě se rozdává 100 tisíc Mrožů.