Názor zákazníka e-shopu: Ve Friday's si oblíbili šablony

”V e-shopu jsme si krásně udělali šablonu, která je neměnná. Když je skladník na dovolený, zvládne objednat kdokoliv na směně. Je to jednodušší, je to pevně daný a nedochází k omylům.“ Říká Miroslav Máša, Brand standard manager, T.G.I. Friday's.

Miroslav Máša, T.G.I. Friday's

Můžete představit váš podnik?

Jsme americko-mexická restaurace, která vznikla roku 1965. Po celém světě je přibližně 800 poboček, tady v České republice máme 3 a v tomto roce jsme oslavili 15 let na trhu. Klademe důraz na gril – grilovaná žebírka, steaky a hamburgery.

Na starosti mám chod našich tří poboček v České republice, co se týká výběru produktů, sestavování menu, výpočtu cen a celkově provozu kuchyní.

Objednáváte přes e-shop?

Výhradně přes e-shop.

Přes obchodního zástupce řešíme speciální požadavky, pokud připravujeme nějakou akci, nejsem si jistý produktem, chci se zeptat na balení nebo mi něco v e-shopu není hned absolutně jasný. Takže je to spíš konzultace než objednávka.

Šablona v e-shopu

Jak jste nakupovali dříve
a proč jste přešli k objednávání přes e-shop?

Dříve jsme dělali telefonické objednávky. Když opomenu neustálé zdražování telefonních poplatků, tak to mělo i tu nevýhodu, že obchodní zástupce byl v tu chvíli někde v autě, přepisoval to a prostě mohl udělat chybu.

E-shop jsme zavedli z důvodu úspory nákladů na telefony i kvůli zpřesnění objednávek.

V e-shopu jsme si krásně udělali šablonu, která je neměnná. Když je skladník na dovolený, zvládne objednat manažer nebo kdokoliv na směně. Je to jednodušší, je to pevně daný a nedochází k omylům.

Využijte výhod našeho e-shopu mujBidfood.cz

Měla telefonická objednávka
nějaké výhody oproti e-shopu?

Neměla. Řekl bych, že e-shop má výhody oproti klasické telefonické objednávce.

Možná některým podnikům může používání komplikovat horší přístup na internet, že nemají dobrý počítač nebo starší generace nechce pracovat s e-shopem a internetem. Ale já musím říct, že e-shop má spíš plusy.

Mohlo by vás zajímat
mujBidfoodCZ 2017
Přehlednější katalog produktů, rychlý přístup k šablonám a historii objednávek, lepší filtrování produktů či označení nových výrobků patří k novinkám na portálu mujBidfood.cz.
HACCP | nejčastější barevné rozlišení
Bidfoodu v sortimentu nádobí a kuchyňských potřeb přibývají pomůcky podporující systém HACCP. Ať jde o barevné nože, krájecí desky, skladovací nádoby nebo teploměry, pomohou minimalizovat možná zdravotní rizika v potravinářském provozu z pohledu mikrobiálního i chemického nebezpečí.