Kostky ledu a ledová tříšť Jedu v ledu!

Jedu v ledu | kostky ledu a ledová tříšť
Led už Vám nikdy nedojde. Kostky ledu a ledovou tříšť české výroby v sáčcích se značkou "Jedu v ledu!" Vám doveze Bidfood kamkoliv po celé ČR. V akutních případech lze balený kostkový led a tříšť zakoupit v prodejních místech, jejichž počet se neustále rozšiřuje.

Kostky ledu a ledovou tříšť vyrábí v Mrazírnách Plzeň-Dýšina z křišťálově čisté vody na novém stroji, který je nejvýkonnější v Česku. Distribuci do maloobchodních prodejen, gastronomických provozů či na společenské akce zajišťuje velkoobchod potravin Bidfood.

Další informace pro spotřebitele naleznete na stránkách www.jeduvledu.cz
Prodejní místa po celé České republice Vám zobrazí mapa; led a tříšť zakoupíte také v síti prodejen Tesco

Balený kostkový led a ledovou tříšť pro restaurace či prodejny objednávejte na mujBidfood.cz v kategorii Led

Stránka výroby Mrazírny Plzeň-Dýšina Výroba a balení na zakázku
Galerie: 
Jedu v ledu | Led kostkový 5 kg | 539999
Jedu v ledu | mrazicí box
Jedu v ledu | plakát
Mohlo by vás zajímat
Norimberský vánočním trh a svařené víno Gerstacker
Vánoce – vánoční trhy – Norimberk – svařené víno! Jedním ze symbolů adventu je svařené víno. A o tom s proslulým Jezulátkem z norimberského vinařství Gerstacker to platí dvojnásob. Poprvé se svařené víno na norimberském vánočním trhu objevilo v roce 1855.
Ice Tea Lipton, Monin a Jedu v ledu
Se startovacím setem Ice Tea Lipton & Monin & Jedu v ledu! je skvělý ledový čaj hotový do dvou minut. Servírovat jej můžete do přiložených sklenic nebo sáčků k odnosu s sebou. Rychlý a vynikající Ice Tea má své místo v nápojovém lístku celoročně.