Více obědů pro děti

Obědy pro děti
S koncem školního roku pomoc dětem neskončí. Bidfood bude pokračovat v podpoře projektu Obědy pro děti dál. Nákupem u Bidfoodu tak pomáhají vlastně všichni zákazníci.

Cílem projektu Obědy pro děti je pomoci dětem, jejichž rodiče si nemohou dovolit zaplatit jim obědy ve školních jídelnách. Těm, které nemají vidinu zlepšení situace a obědy ve školní jídelně pro ně mohou být jediným pravidelným teplým jídlem, ač se rodiče nepříznivou situaci snaží řešit. Navíc díky obědům nejsou děti odstrčeny od kolektivu.

Ředitelé škol s pedagogy diskrétně vytipovávají potřebné. Projekt je celorepublikový a může se do něj přihlásit jakákoli základní škola. Díky projektu a dárcům obědvá ve školním roce 2015/2016 již více jak 2900 dětí.

Více o projektu a spolupráci se dočtete v článku Obědy pro dalších 48 dětí

Obědy pro děti

Mohlo by vás zajímat
Nové trendy 2019
Kuchařky a kuchaři z institucionální gastronomie o školních prázdninách nezahálejí, ale hledají inspiraci na kuchařské tour Nové trendy v moderním vaření. Letos mají premiéru luštěninovo-zeleninové pepitky, přirozeně bezlepková surovina. Díky pepitkám vznikla řada zajímavých příloh, hlavní jídla či dezerty.
Gastro Junior Brno – Bidfood Cup 2019
Rekordních 125 soutěžících z více než čtyřiceti tuzemských i zahraničních škol bojovalo na brněnském výstavišti o zlaté medaile v oborech cukrář, kuchař, číšník, barman, barista a teatender.