Více obědů pro děti

Obědy pro děti
S koncem školního roku pomoc dětem neskončí. Bidfood bude pokračovat v podpoře projektu Obědy pro děti dál. Nákupem u Bidfoodu tak pomáhají vlastně všichni zákazníci.

Cílem projektu Obědy pro děti je pomoci dětem, jejichž rodiče si nemohou dovolit zaplatit jim obědy ve školních jídelnách. Těm, které nemají vidinu zlepšení situace a obědy ve školní jídelně pro ně mohou být jediným pravidelným teplým jídlem, ač se rodiče nepříznivou situaci snaží řešit. Navíc díky obědům nejsou děti odstrčeny od kolektivu.

Ředitelé škol s pedagogy diskrétně vytipovávají potřebné. Projekt je celorepublikový a může se do něj přihlásit jakákoli základní škola. Díky projektu a dárcům obědvá ve školním roce 2015/2016 již více jak 2900 dětí.

Více o projektu a spolupráci se dočtete v článku Obědy pro dalších 48 dětí

Obědy pro děti

Mohlo by vás zajímat
Páté depo v Chlumci nad Cidlinou slavnostně otevřeno
Nové distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood zahájilo provoz. Za devět měsíců vyrostl v průmyslové zóně v Chlumci nad Cidlinou moderní areál financovaný z vlastních prostředků bez dotací. Investice téměř čtvrt miliardy korun má přispět k lepšímu poskytování služeb zejména v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.
Bidfood Kralupy | AED
Automatizovaný externí defibrilátor (AED) je dostupný nepřetržitě i pro veřejnost v Kralupech nad Vltavou ve společnosti Bidfood na vrátnici č. 1 (hned vedle autosalonu Škoda). Zachránit život můžete člověku v bezvědomí, bez normálního dýchání nebo pulsu. Použitím AED před příjezdem zdravotnické záchranné služby se zvyšuje šance na přežití pacienta až o 75%!