Great Burger – hovězí burger snadno do 4 minut

Great Burger | Hovězí burger předpečený Nowaco | 342270
Špičkový hovězí burger? Bidfood má jednoduché řešení! Základem se může stát předpečený hovězí burger Nowaco, který lze ve velmi krátkém čase rovnou ze zmrazeného stavu plně dopéct. Výsledkem je šťavnatý burger s čistou chutí hovězího masa.

Great Burger

Výroba

Hovězí burgery Nowaco o průměru 11 cm vyrábí Bidfood v opavském závodě z hovězího masa vlastní výroby. Díky tomu má surovinu pod stálou kontrolou. Burger se v Opavě peče na grilu a šokově zmrazí.

Bez ztrát

Než se burger upeče, ztratí z původní hmotnosti syrového masa až desítky procent. V případě předpečeného burgeru utrpí největší ztrátu výrobce a zákazníkům při dopékání již skoro nic z burgeru nevyteče. Cena předpečeného burgeru je tak mnohem výhodnější než se může zdát.

Příprava

Hovězí burger Nowaco je díky špičkové technologii ve výrobě upečen tak, aby se finálním ohřevem nevysušil, ale zůstal šťavnatý. Na prodejním místě se zmrazený nebo povolený dopéká na grilu, v troubě nebo konvektomatu. Rychlost záleží pouze na typu zařízení.

342270 Hovězí burger ø 11 cm předpečený Nowaco 50 x 100 g můžete objednat na mujBidfood.cz společně s dalšími potřebnými surovinami; vybrané produkty najdete v šabloně – konceptu Great Burger

Mnohem více o hamburgerech najdete v článku Burger concept – suroviny & nápady

Great Burger | cedule

Great Burger

Projekt Great Burger vybírá z širokého hamburgerového sortimentu Bidfoodu jednoduchý základ: dva druhy bulek, maso, slaninu, cheddar, zeleninu a doplňky. V nabídce nechybí BBQ omáčka ani krabička s certifikátem vhodnosti pro styk s hotovým pokrmem.

Prodejním místům Great Burger lze po dohodě s obchodním zástupcem pomoci s propagací. Připraveny jsou letáky, voděodolné plakáty či vlajky.

Galerie: 
Great Burger | logo
Great Burger (šablona – koncept)
Great Burger | krabička | 550157
Přiložené soubory: 
PřílohaVelikost
PDF icon Great Burger | leták870.44 KB
Mohlo by vás zajímat
Kdo si zakládá na výrobě čerstvých těstovin z kvalitních surovin, ale nemá čas nebo dalšího kuchaře, měl by zbystřit. Vejce slepic z volného výběhu a italská semolinová mouka jsou základem plněných i neplněných chlazených těstovin Armando de Angelis. Jejich vaječné těstoviny se vyrábí pomocí bronzových matric, které dodávají vzhled domácích těstovin a řadu výhod.
Tvarohové knedlíky s lesními plody
Na tvarohových knedlících s poctivými lesními plody a na bramborových knedlících s pokrájenou švestkou si pochutná kdejaký milovník sladkého jídla. Společnost Bidfood přináší dvojici nových zmrazených jídel. Obě v provedení jak pro gastronomii tak pro retail.