Tipy k rozšíření sortimentu prodejny přinese Salima 2018

Salima 2018 | RN Servis EU a Bidfood
Těšíme se na setkání s Vámi na mezinárodním potravinářském veletrhu Salima 2018. Přijďte ke společnému stánku RN Servis EU a Bidfood. Výstavní expozice bude zaměřena na současné trendy správné prezentace a nasvětlení sortimentu.

Salima 2018 | RN Servis EU a BidfoodSalima se koná jednou za dva roky na brněnském výstavišti, letos od 27. února do 2. března 2018.

Ve spolupráci společností RN Servis EU a Bidfood vyroste na ploše rodinného domu (143 m²) vzorová prodejna s kompletním sortimentem od zmrazených produktů přes chlazené a čerstvé potraviny po teplé občerstvení. Stánek s prostorem pro setkávání najdete v pavilonu V pod číslem 041.

V případě zájmu o volné vstupenky kontaktujte svého obchodního zástupce.
Více o veletrhu naleznete na www.bvv.cz/salima

Salima 2018 | RN Servis EU a Bidfood | teplé pultyZatímco RN Servis EU se postará o vhodný výběr zařízení pro přípravu a prezentaci potravin, Bidfood pulty oživí výrobky zaručené kvality. Chybět nebudou zmrazené ryby Nowaco, zmrzliny Prima, čerstvé maso Gurmet, uzeniny, sýry, lahůdky, voňavé pečivo, čerstvé ovoce a zelenina Tekoo.

Velkým tématem letošního ročníku budou teplé pulty. Bidfood nabízí kompletní menu včetně skvělého masa sous-vide Banquet.

Banquet – Sous-vide maso | logo

Mohlo by vás zajímat
Páté depo v Chlumci nad Cidlinou slavnostně otevřeno
Nové distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood zahájilo provoz. Za devět měsíců vyrostl v průmyslové zóně v Chlumci nad Cidlinou moderní areál financovaný z vlastních prostředků bez dotací. Investice téměř čtvrt miliardy korun má přispět k lepšímu poskytování služeb zejména v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.
Bidfood Kralupy | AED
Automatizovaný externí defibrilátor (AED) je dostupný nepřetržitě i pro veřejnost v Kralupech nad Vltavou ve společnosti Bidfood na vrátnici č. 1 (hned vedle autosalonu Škoda). Zachránit život můžete člověku v bezvědomí, bez normálního dýchání nebo pulsu. Použitím AED před příjezdem zdravotnické záchranné služby se zvyšuje šance na přežití pacienta až o 75%!