Předpověď na léto: celá ČR -24°C až -18°C

Bidfood | vozový park
K zachování kvality zboží patří i správné podmínky během přepravy. Na velkoobchod potravin Bidfood se můžete spolehnout. Speciálně upravená auta k Vám v pořádku přivezou mražené, chlazené i suché zboží za extrémního vedra i v třeskutých mrazech.

Bidfood | vozový park | pohyblivá přepážka

Dvouteplotní režim

Před 16 lety ke zmraženým potravinám rychle přibýval sortiment ze skladů s chlazeným a suchým zbožím. Speciální izolační vaky muselo nahradit něco dokonalejšího.

Společnost jako první v Česku začala do aut instalovat izolační přepážky k rozdělení mrazící nástavby vozidel na prostory s různou teplotou.

Pohyblivé přepážky

Místo pevných přepážek se výborně osvědčily posuvné. Díky nim lze upravovat velikosti mrazící a chladící části podle vytížení vozidla nebo přepážku vyklopit a využít prostor jako celek.

Boční dveře v nástavbě plně vystřídaly izolační dveře v přepážce. Tím se zabránilo velkým teplotním únikům při vykládání mraženého zboží bočními dveřmi.

Bidfood | vozový park

Správné teploty za každého počasí

Požadované teploty udržuje společný závislý naddimenzovaný agregát pomocí dvou výparníků. Tento agregát umožňuje nástavbu vozidla velmi rychle vychladit. Dnešní nástavby a přepážky mají dokonalé izolační vlastnosti. V případě poruchy agregátu uchrání zboží mnoho hodin.

V létě výparníky udržují v chladící části teplotu +2°C a v mrazící části -24°C, aby se za žádných okolností nezvedla teplota nad kritických -18°C. Naopak v zimě za velkých mrazů přitápí.

Nejnovější auta jsou vybavena funkcí RunLock. Stiskem tlačítka lze nechat běžet motor pro agregát a zároveň auto opustit a uzamknout.

Nová ekologická vozidla

Společnost Bidfood každoročně obměňuje cca 25 ze svých 180 rozvozových aut. Letos na jaře přibyla další vozidla Iveco New Daily s úspornými ekologickými motory, které splňují dobrovolný, mimořádně přísný limit EEV.

Většina z celkem 300 vozidel (včetně najatých aut) za poslední rok dostala nové polepy služby pro gastronomii a rybí výrobky Nowaco nebo zmrzlina Prima.

Galerie: 
Bidfood | vozový park
Bidfood | vozový park | pohyblivá přepážka
Bidfood | vozový park | pohyblivá přepážka
Bidfood | vozový park
Mohlo by vás zajímat
Páté depo v Chlumci nad Cidlinou slavnostně otevřeno
Nové distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood zahájilo provoz. Za devět měsíců vyrostl v průmyslové zóně v Chlumci nad Cidlinou moderní areál financovaný z vlastních prostředků bez dotací. Investice téměř čtvrt miliardy korun má přispět k lepšímu poskytování služeb zejména v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.
Bidfood Kralupy | AED
Automatizovaný externí defibrilátor (AED) je dostupný nepřetržitě i pro veřejnost v Kralupech nad Vltavou ve společnosti Bidfood na vrátnici č. 1 (hned vedle autosalonu Škoda). Zachránit život můžete člověku v bezvědomí, bez normálního dýchání nebo pulsu. Použitím AED před příjezdem zdravotnické záchranné služby se zvyšuje šance na přežití pacienta až o 75%!