Vyrábíme a chladíme na zelenou

Všichni na společném životním prostředí zanecháváme stopy. Jedním z kroků, kterým může výrobce a velkoobchod potravin Bidfood zátěž odlehčit, je odběr ekologicky vyráběné elektřiny. Nyní ji má zajištěnou na roky 2015 až 2017.

Bidfood | PRE EKO GoldVšechna depa i výroby "pojedou" výhradně na zelenou energii minimálně do 31. 12. 2017. Pražská energetika, a.s. bude tyto tři roky dodávat na všechna odběrná místa společností Bidfood Czech Republic s.r.o. a Bidfood Opava s.r.o. 100% elektřiny z obnovitelných zdrojů.

Produkty vyráběné v Kralupech – ryby Nowaco, maso Gurmet, zvěřina Petron – a v Opavě – zmrzliny Prima, zeleniny a hotová jídla Nowaco a pečivo Bagetier – se nyní vyrábí díky elektřině ekologičtěji. Veškeré produkty na všech depech budou skladovány a distribuovány rovněž za použití elektřiny z obnovitelných zdrojů.

Mohlo by vás zajímat
Páté depo v Chlumci nad Cidlinou slavnostně otevřeno
Nové distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood zahájilo provoz. Za devět měsíců vyrostl v průmyslové zóně v Chlumci nad Cidlinou moderní areál financovaný z vlastních prostředků bez dotací. Investice téměř čtvrt miliardy korun má přispět k lepšímu poskytování služeb zejména v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.
Bidfood Kralupy | AED
Automatizovaný externí defibrilátor (AED) je dostupný nepřetržitě i pro veřejnost v Kralupech nad Vltavou ve společnosti Bidfood na vrátnici č. 1 (hned vedle autosalonu Škoda). Zachránit život můžete člověku v bezvědomí, bez normálního dýchání nebo pulsu. Použitím AED před příjezdem zdravotnické záchranné služby se zvyšuje šance na přežití pacienta až o 75%!