Bidfood generálním partnerem Asociace kuchařů a cukrářů

Asociace kuchařů a cukrářů České republiky
Společnost Bidfood navázala s AKC ČR spolupráci v roce 1999. Společný zájem o podporu, vzdělávání a zvyšování prestiže kuchařů a cukrářů přivedl Bidfood k rozhodnutí stát se generálním partnerem AKC ČR.

Celostátní volební Valná hromada Asociace kuchařů a cukrářů ČR proběhla 23. února 2013 v hotelu InterContinental Praha. Slavnostním podpisem smlouvy se Bidfood Czech Republic s.r.o. stal novým generálním partnerem AKC ČR.

Inspirujeme

Bidfood se zabývá vývojem, výrobou a velkoobchodem potravin. Třetím cílem vedle dodávání kvalitních surovin a poskytnutí spolehlivého servisu v oblasti gastronomie je inspirace.

Bidfood se snaží zvyšovat úroveň české gastronomie. Celoročně pořádá kurzy pro odbornou veřejnost ve svém kralupském Gastrostudiu.

Pro stávající zákazníky organizuje Bidfood Expo (dříve Bidvest Tour), putovní veletrh s kuchařskou show, kde představuje nové gastronomické trendy. Asociace kuchařů a cukrářů ČR se podílí na odborné garanci Bidfood Expo 2013.

Bidfood umí zákazníkovi pomoci také individuálně přímo v jeho provozu: vytvořit koncept či nabídnout řešení efektivity. Pro školní jídelny vznikl projekt Šéfkuchaři Bidfood ve Vaší kuchyni, který se těší velkému úspěchu jak mezi personálem, tak mezi dětmi.

Jak akce probíhá, se dočtete v článku: Šéfkuchaři Bidfood ve Vaší kuchyni

Podporujeme mladé talenty

Právě děti a studenti jsou budoucností kuchařského a cukrářského povolání. Bidfood se zaměřuje na vyhledávání a rozvoj talentů. Pro studenty gastronomicky zaměřených středních škol pořádá ve spolupráci s AKC ČR sérii kurzů Bidfood Junior Academy. Videoklip byl natočen na kurzu, který se konal 18. března 2013.

Na nejprestižnější soutěži mladých kulinářských talentů do 23 let Gastro Junior – Bidfood Cup (dříve Gastro Junior – Bidvest Cup) se Bidfood podílí finančně, organizačně a poskytuje veškeré suroviny pro soutěžící kuchaře a cukráře.

19. ročník Gastro Junior – Bidvest Cup 201319. ročník Gastro Junior – Bidvest Cup 2013

Juniorský národní team AKC ČR s podporou společnosti Bidfood důstojně reprezentuje Českou republiku na mezinárodních soutěžích.

Mohlo by vás zajímat
Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR v Lucembursku 2018
Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR získal zlatou medaili za tříchodové menu a stříbrnou za kuchařské a cukrářské umění – celkově se umístili na 8. místě. Vojtěch Petržela v carvingu porazil slavné asijské mistry a zvítězil! InterGast Culinary Team se v regionálních týmech umístil na 4. místě.
O kapku lepší zmrzlina Mrož
Do projektu "O kapku lepší" se zapojila i Prima zmrzlina s populárním Mrožem. Koupí jakékoliv zmrzliny Mrož zákazníci pomohou nemocným dětem a udělají tak dětský svět alespoň o kapku lepší.