Osvěžující Ice Tea ihned

Ice Tea šípkový s rebarborou
Se startovacím setem Ice Tea Lipton & Monin & Jedu v ledu! je skvělý ledový čaj hotový do dvou minut. Servírovat jej můžete do přiložených sklenic nebo sáčků k odnosu s sebou. Rychlý a vynikající Ice Tea má své místo v nápojovém lístku celoročně.

220 porcí a propagační materiály

Startovací set obsahuje základní suroviny pro přípravu 220 porcí Ice Tea o objemu cca 400 ml. Zákazníci dostanou na výběr ze dvou ledových čajů – zelený citrusový nebo šípkový s rebarborou. V setu jsou dále k dispozici plakáty, podtácky, stojánky, karty na stůl, sklenice a pytlíky na Ice Tea s sebou.

Čaje Pyramids, ovocná pyré a led naleznete na mujBidfood.cz pod značkami Lipton, Monin a Jedu v ledu! nebo si pro začátek objednejte: 640825 Startovací set Ice Tea     

Ice Tea zelený citrusový

Ice Tea zelený citrusový

  • Lipton Pyramids zelený čaj Mandarinka pomeranč zalijeme 150 ml horké vody.
  • Přidáme 20 ml Monin pyré Yuzu a zamícháme.
  • Zasypeme ledem až po okraj sklenice, promícháme a ozdobíme limetkou a citronem.

Ice Tea šípkový s rebarborou

  • Lipton Pyramids šípkový čaj zalijeme 150 ml horké vody.
  • Přidáme 20 ml Monin pyré Rebarbora a zamícháme.
  • Zasypeme ledem až po okraj sklenice, promícháme a ozdobíme limetkou a citronem.

Přiložené soubory: 
PřílohaVelikost
PDF icon Ice Tea do 2 minut hotovo!749.56 KB
Mohlo by vás zajímat
Příprava smoothie je velmi jednoduchá, časově nenáročná a ziskovost opravdu zajímavá. Tyto populární drinky vynikají nejen báječnou chutí, ale také vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálních látek. Řada lidí si dává smoothie k snídani, svačině nebo na dobrou noc.
Regulace akrylamidu v potravinách
Potenciálně rakovinotvorný akrylamid vzniká při smažení hranolek nebo pečení pečiva. Od 11. dubna 2018 vchází v účinnost Nařízení komise EU 2158/2017, díky kterému by se obsah akrylamidu měl snižovat. Zákazníci Bidfoodu se nové legislativy nemusí obávat.