Osvěžující Ice Tea ihned

Ice Tea šípkový s rebarborou
Se startovacím setem Ice Tea Lipton & Monin & Jedu v ledu! je skvělý ledový čaj hotový do dvou minut. Servírovat jej můžete do přiložených sklenic nebo sáčků k odnosu s sebou. Rychlý a vynikající Ice Tea má své místo v nápojovém lístku celoročně.

220 porcí a propagační materiály

Startovací set obsahuje základní suroviny pro přípravu 220 porcí Ice Tea o objemu cca 400 ml. Zákazníci dostanou na výběr ze dvou ledových čajů – zelený citrusový nebo šípkový s rebarborou. V setu jsou dále k dispozici plakáty, podtácky, stojánky, karty na stůl, sklenice a pytlíky na Ice Tea s sebou.

Čaje Pyramids, ovocná pyré a led naleznete na mujBidfood.cz pod značkami Lipton, Monin a Jedu v ledu! nebo si pro začátek objednejte: 640825 Startovací set Ice Tea     

Ice Tea zelený citrusový

Ice Tea zelený citrusový

  • Lipton Pyramids zelený čaj Mandarinka pomeranč zalijeme 150 ml horké vody.
  • Přidáme 20 ml Monin pyré Yuzu a zamícháme.
  • Zasypeme ledem až po okraj sklenice, promícháme a ozdobíme limetkou a citronem.

Ice Tea šípkový s rebarborou

  • Lipton Pyramids šípkový čaj zalijeme 150 ml horké vody.
  • Přidáme 20 ml Monin pyré Rebarbora a zamícháme.
  • Zasypeme ledem až po okraj sklenice, promícháme a ozdobíme limetkou a citronem.

Přiložené soubory: 
PřílohaVelikost
PDF icon Ice Tea do 2 minut hotovo!749.56 KB
Mohlo by vás zajímat
SAICAF | pravá italská káva
Když italský právník Beniamino Cipparoli otevíral svou kavárnu v jihoitalském městě Bari, nebyl spokojen s kávou, která byla tehdy k dostání. Proto si připravil kávovou směs sám. Tak se v roce 1932 začala psát historie dnešní moderní společnosti SAICAF.
Norimberský vánočním trh a svařené víno Gerstacker
Vánoce – vánoční trhy – Norimberk – svařené víno! Jedním ze symbolů adventu je svařené víno. A o tom s proslulým Jezulátkem z norimberského vinařství Gerstacker to platí dvojnásob. Poprvé se svařené víno na norimberském vánočním trhu objevilo v roce 1855.