Změna názvu společnosti

K 1. lednu 2017 měníme název společnosti z Bidvest na Bidfood. Všechno ostatní zůstává beze změn.

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

je to již několik let, kdy se naše společnost Nowaco stala součástí mezinárodní skupiny Bidvest a změnila své jméno. Od té doby jsme významně rozšířili naše potravinářské výrobní kapacity v České republice, otevřeli nové továrny a vybudovali nová distribuční depa. Dále jsme rozšířili sortiment převážně chlazených a čerstvých potravin.

Díky Vám, našim věrným zákazníkům, si držíme vedoucí postavení distributora potravin do gastronomie a významného dodavatele mražených potravin do maloobchodu.

Mateřská společnost Bidcorp

Stejně jako rosteme my, roste i naše mateřská společnost Bidvest. Otevřeli jsme nové pobočky v Itálii, Španělsku, Estonsku, Brazílii, Chile, Turecku a mnoha dalších zemích po celém světě. Plánujeme otevřít další nové pobočky v Evropě a posílit tak naše zkušenosti, ale i možnosti nabídnout Vám lepší službu a sortiment. Nyní například, nově v České republice a na Slovensku, dynamicky se rozvíjející distribuci čerstvé zeleniny prostřednictvím společnosti Tekoo.

Bidfood | logoPro bližší kontakt s trhem a zřetelnou komunikaci s akcionáři jsme se rozhodli oddělit naši rostoucí potravinářskou divizi od našich obchodních aktivit v Jižní Africe. Na základě tohoto rozhodnutí vznikla společnost Bidcorp, která zastřešuje celou potravinářskou divizi, a v červnu 2016 vstoupila na burzu v Johannesburgu. Vedení společnosti Bidcorp se rozhodlo používat pro své distribuční společnosti obchodní jméno Bidfood.

Český Bidfood

Tedy i nás v České republice čeká již druhá změna jména v krátké době. Jsme si vědomi, že každá změna přináší náklady navíc, komplikace pro obchodní partnery i naše zaměstnance. Jsme však přesvědčeni, že se jedná o krok správným směrem, a rozhodli jsme se od 1. 1. 2017 změnit jméno naší společnosti z Bidvest Czech Republic s.r.o. na Bidfood Czech Republic s.r.o. při zachování stejného IČ/DIČ.

Bohumil Volf | generální ředitel

Vážení zákazníci, naše služba se nezmění, naše telefonní čísla i obchodní zástupci zůstávají také beze změn. Ano, i já zůstávám jednatelem společnosti a nadále Vám chci být zárukou kvalitní služby a spolupráce. Jsem rád, že jste dočetli až sem, děkuji Vám za Váš čas i pochopení. A pokud se Vám někdo z nás do telefonu ozve: "Dobrý den, tady Bidvest, jak Vám mohu pomoci…", vězte, že i my si na nový název společnosti musíme zvyknout.


Bohumil Volf | generální ředitel skupiny Bidfood Česká republika a Slovensko

Mohlo by vás zajímat
Bidfood | export
Český Bidfood se v posledních letech více zaměřil na export. Za pět let se roční obrat exportu více než ztrojnásobil. Na vývoz jdou potraviny z vlastních továren i od českých dodavatelů.
Bidfood | Pour féliciter 2019
Vážení obchodní partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 hodně radosti a zdraví v pracovním i osobním životě.