Vepřové maso v medu Tender Pork – záruka křehkosti a šťavnatosti

Pečeně nebo kýta marinovaná v medu usnadní a zrychlí práci v kuchyni. Každý kuchař docílí stejně skvělého výsledku, protože u masa Tender Pork je zaručena křehkost a šťavnatost. Marinované vepřové maso Tender Pork sklidilo úspěch také na Bidfood Expo 2017.

Tender Pork | vepřová pečeně marinovaná v medu | 261301

Vepřová pečeně i kýta v medové marinádě zůstávají po upečení šťavnaté, s minimální ztrátou hmotnosti. Při pečení běžného masa bývá ztráta okolo 35 %, zatímco u masa Tender Pork pouze 10 až 12 %. Díky přidané šťávě se maso nevysuší ani po dlouhém nebo opětovném zahřátí.

Oba výrobky Tender Pork vynikají svým složením. Obsahují pouze přírodní koření, vodu a neškodný antioxidant – sodnou sůl kyseliny askorbové (vitamínu C). S méně než 0,8% soli jsou vhodné i pro školní jídelny.

Aktuální sortiment naleznete na mujBidfood.cz pod značkou Tender Pork

Tender Pork | vepřová kýta marinovaná v medu | 261302Rozmrazený výrobek tepelně upravujte tak, aby teplota jeho jádra dosáhla minimálně 75°C. Ideálním způsobem přípravy je nastavený vpichový teploměr na 70°C s teplotou prostředí 140°C, bez teploměru 45 minut na 150°C a maso nechat po upečení odpočinout v holdomatu nebo vypnuté troubě 15 až 20 minut.

Kýta se doporučuje na závěr opéci pro dosažení křupavé kůže na povrchu. Pečeni je nejlepší servírovat nakrájenou na tenké plátky, kdy nejlépe vynikne její chuť.

Mohlo by vás zajímat
Salima 2018 | RN Servis EU a Bidfood
Těšíme se na setkání s Vámi na mezinárodním potravinářském veletrhu Salima 2018. Přijďte ke společnému stánku RN Servis EU a Bidfood. Výstavní expozice bude zaměřena na současné trendy správné prezentace a nasvětlení sortimentu.
Bidfood Expo 2017 | čerstvé ryby
Co vzbudilo největší zájem návštěvníků na pražské zastávce Bidfood Expo 2017, největšího gastronomického veletrhu pro profesionály? Vedle show a diskuse šéfkuchařů v sestavě Domenico Pasculli, Zdeněk Pohlreich, Marek Raditsch a Emanuele Ridi to byla smršť informací a ochutnávek u 70 stánků.