2014 | otevření podnikové prodejny Nowaco market

Nowaco market | Kralupy
20. díl seriálu Jedeme v tom s Vámi již 25 let. Tentokrát si připomeneme loňské otevření Nowaco marketu. Myšlenka nabízet kvalitní potraviny za cenu, která nevyděsí, se však zrodila už v roce 2007. Mělo jít o podnikovou prodejnu v Kralupech s čerstvým masem a rybami ze zdejší výroby.
Sledujte aktuality z Nowaco marketu: www.nowacomarket.cz & facebook.com/nowacomarket

Stále více jsme si uvědomovali, že chceme ukázat, jak kvalitní potraviny pro gastronomii nabízíme a jak mnoho se liší nároky gastronomických provozů od požadavků některých maloobchodníků. Proto jsme poblíž kralupských výrobních provozů a distribučního depa zrekonstruovali nevyužitou budovu na moderní prodejnu. Využili jsme tak našeho zázemí i povědomí místních o firmě.

Nowaco market | Kralupy

Za stěžejní sortiment Nowaco marketu jsme zvolili čerstvé ryby, maso a zvěřinu vlastní výroby. Ze zahraničí a od českých výrobců jsme vybrali steaková masa, uzeniny, sýry a speciality. Sortiment jsme doplnili samozřejmě o zmrzliny Prima, mražené zeleniny, hotová jídla a další výrobky z našich českých továren.

Nowaco market | Kralupy

Nowaco market budujeme od nuly a učíme se, jak uspět v maloobchodním prodeji s filozofií "kvalita za rozumnou cenu". Zákazníkům vycházíme vstříc, tak nabízíme stále více regionálních, farmářských a dalších jedinečných potravin. Letos v létě jsme se specializovali také na výrobky řecké, mexické, asijské a dalších mezinárodních kuchyní.

Mohlo by vás zajímat
Bidfood Kralupy | AED
Automatizovaný externí defibrilátor (AED) je dostupný nepřetržitě i pro veřejnost v Kralupech nad Vltavou ve společnosti Bidfood na vrátnici č. 1 (hned vedle autosalonu Škoda). Zachránit život můžete člověku v bezvědomí, bez normálního dýchání nebo pulsu. Použitím AED před příjezdem zdravotnické záchranné služby se zvyšuje šance na přežití pacienta až o 75%!
Bidvest 25 let
Závěrečný 22. díl seriálu, ve kterém jsme se Vám snažili přiblížit uplynulé roky, nás přivádí do paláce Žofín. Oslavili jsme zde vše, co jsme společně za 25 let dokázali. Děkujeme všem našim zákazníkům, obchodním partnerům i kolegům za projevenou přízeň a podporu.