O kapku lepší Mrož

O kapku lepší zmrzlina Mrož
Do projektu "O kapku lepší" se zapojila i Prima zmrzlina s populárním Mrožem. Koupí jakékoliv zmrzliny Mrož zákazníci pomohou nemocným dětem a udělají tak dětský svět alespoň o kapku lepší.

"O kapku lepší" je projekt nadačního fondu Kapka naděje, který pomáhá dětem s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněním a dětem, které potřebují transplantaci kostní dřeně.

Bidfood, výrobce a distributor Prima zmrzliny, pomáhá i dělá radost. Vedle peněžitého příspěvku fondu na pomoc dětem s leukémií věnuje také zmrzliny přímo dětem do nemocnice.

Informaci pro zákazníky naleznete na www.primazmrzlina.cz
Mohlo by vás zajímat
Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR v Lucembursku 2018
Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR získal zlatou medaili za tříchodové menu a stříbrnou za kuchařské a cukrářské umění – celkově se umístili na 8. místě. Vojtěch Petržela v carvingu porazil slavné asijské mistry a zvítězil! InterGast Culinary Team se v regionálních týmech umístil na 4. místě.
Häagen-Dazs | Chocolates | Belgian Chocolate | 519510
Nejnovější test čokoládových zmrzlin provedl Blesk. Na druhém místě z deseti testovaných se umístil Häagen-Dazs Belgian Chocolate z řady Chocolates, který Bidfood exkluzivně distribuuje. Podle laboratoře dopadl nejlépe. U spotřebitelů získal třetí nejlepší průměrnou známku.