Exkluzivně: Smažené sýry Madeland a Jihočeská Niva

Jihočeská Niva obalovaná předsmažená | 333302 a 342025
Renomované značky Madeta a Nowaco spojily své know-how. Na český trh přinesly dva naprosto výjimečné výrobky – obalované předsmažené sýry Jihočeská Niva a Madeland. Obě novinky míří jak do gastronomických provozů, tak k maloobchodním spotřebitelům. Díky výjimečné chuti, konzistenci, barvě a vůni si již dnes získávají spoustu příznivců, kteří milují obalovaný sýr, ale uvítají změnu.

Bez palmového tuku

Madeta & Nowaco společně

V moderních prostorách Bidfoodu Opava přicházejí oba výrobky na svět při použití nejpokročilejších technologií a postupů. V době jejich vývoje byl z výrobního procesu již zcela vyloučen palmový tuk. Na jejich obalech se tak objevilo nové zelené logo „Bez palmového tuku“. Toto logo začíná Bidfood postupně umisťovat na všechny obaly výrobků, k jejichž výrobě je použit rostlinný tuk – obalované sýry, řízky, květák, bramborové krokety apod.

Madeland obalovaný předsmažený | 333301 a 342021

Smažený Madeland

Madeland je polotvrdý sýr holandského typu s tvorbou ok uvnitř hmoty. Má smetanově žlutou barvu, vláčnou a pružnou konzistenci a delikátní oříškovo-mandlovou chuť.

Jednotlivé porce váží 60 g, jsou vykrajované do tvaru trojúhelníků, obalované a předsmažené. Po tepelné úpravě krásně vynikne výjimečná chuť i barva sýru. Smažený Madeland může v jídelníčku vystřídat celá desetiletí ničím nenahraditelný Eidam a zpestřit tak nabídku v restauracích, jídelnách i domácnostech.

Jihočeská Niva obalovaná předsmažená | 333302 a 342025

Smažená Jihočeská Niva

Niva je lahodný sýr typu roquefort s ušlechtilou modrozelenou plísní Penicillium roqueforti uvnitř hmoty. Vyniká slanou pikantní chutí a nezaměnitelnou ostrou vůní.

Obalované předsmažené porce mají tvar malých čtverečků o hmotnosti 17 g. Pro svou výraznou chuť je smažená Niva vynikajícím doplňkem zeleninových salátů a sýrových mís. Své místo najde také jako pochoutka k pivu či vínu.

Návod k přípravě

Ve fritovacím hrnci při teplo­tě 180°C nebo na pánvi v dostatečně silné vrstvě rozehřátého tuku smažíme hluboce zmrazený obalovaný sýr dozlatova.

Mohlo by vás zajímat
Nowaco | polévková zeleninová směs
Víte, že zmrazená polévková zeleninová směs nemá u všech výrobců stejné složení?
Nowaco | rybí nugety
Z velmi kvalitní rybí suroviny se vyrábí vynikající nugety, které se v gastronomii osvědčily jako hlavní jídlo i chuťovka na rautech. Nyní přichází varianta v maloobchodním balení pod značkou Nowaco.