I polotovar může být kvalitní

Na trhu jsou stovky řízků a řízečků, ale není "řízek“ jako řízek. My pro Vás máme 100% masa v klasické strouhance. Navíc řízečky jsou zcela hotové. Stačí je pouze ohřát a můžete servírovat dětské menu v restauraci, podávat je hladovým turistům z okénka Vašeho stánku nebo si doma udělat rychlou večeři.

Kuřecí obalované řízečky

Test řízku rozkrojením

Po rozkrojení obalovaného kuřecího řízečku se může každý přesvědčit, že uvnitř není mletá hmota, ale maso vcelku. Na rozdíl od mletých kuřecích nuget, do jejichž receptury lze zařadit méně kvalitní maso a část nahradit pšeničnou moukou, škrobem a dalšími levnými náhražkami, jde o stoprocentní maso.

Každý nemletý řízek má přirozeně trochu jiný tvar a hmotnost, protože je nelze libovolně formovat a kalibrovat jako mleté polotovary. Jednotlivé řízečky váží okolo 20 g a snadno se z nich poskládá požadovaná gramáž porce.

Kuřecí řízečky s americkými brambory

Ready to eat

Řízečky jsou velmi bezpečnou potravinou, jelikož jsou již ve výrobě plně tepelně zpracované. Díky tomu odpadá riziko salmonelózy. I proto se výborně hodí do stánků s rychlým občerstvením.

Prsní řízečky stačí pouze prohřát. Smažením vznikne křupavá kůrčička ze strouhanky, které většina lidí dává přednost před těstíčkem.

Kvalitní výrobek za rozumnou cenu

Tyto kuřecí řízečky z nemleté prsní svaloviny a křupavého strouhankového obalu nabízí Bidfood v baleních pro restaurace i maloobchod.

Vyberte si v našem online velkoobchodu potravin mujBidfood.cz mezi velkoobchodním a maloobchodním balením:
230135 Kuřecí nugetky nemleté obalované 3 x 1 kg
230021 Kuřecí řízečky obalované 15 x 300 g
Po přihlášení je zde k dispozici také jednoduchá kalkulace Kuřecí řízečky s americkými brambory, kterou si můžete libovolně upravit.
Mohlo by vás zajímat
Drůbež Dýšina | drůbeží šunky
Bidfood v Dýšině u Plzně úspěšně rozjel uzenářskou výrobu. Nyní zde udí šest druhů drůbežích šunek pod značkou Drůbež Dýšina. Šunky z kuřecích a krůtích prsou se vyrábí ve třech kvalitativních třídách s 62%, 73% a 94% masa. Všechny skvěle chutnají a neobsahují glutamát, lepek ani jiné alergeny.
Kdo si zakládá na výrobě čerstvých těstovin z kvalitních surovin, ale nemá čas nebo dalšího kuchaře, měl by zbystřit. Vejce slepic z volného výběhu a italská semolinová mouka jsou základem plněných i neplněných chlazených těstovin Armando de Angelis. Jejich vaječné těstoviny se vyrábí pomocí bronzových matric, které dodávají vzhled domácích těstovin a řadu výhod.