Plundrové mřížky a snacky z Opavy – nejen ke kávě

Bidfood přichází se zcela novou řadou jemného pečiva z vlastního výrobního závodu v Opavě. Sladké mřížky a slané snacky Bagetier z jemného těsta plundrového typu uchvátí zlatavou barvou a lahodnými bohatými náplněmi.

Bagetier | plundrová mřížka puding a jahoda | 335731

Z široké palety chutí si vybere každý

Milovníky krémů osloví všeobecně oblíbené kombinace puding a jahoda či čokoláda a vanilka. Pro vyznavače ořechů je připravena mřížka s ořechovou náplní. Zastánci českých tradic jistě zvolí mřížku s náplní mák a povidla. Pro konzervativnější zákazníky se nabízí mřížka s vanilkovou náplní.

Chuť na něco slaného uspokojí snack šunka a sýr ovoněný bazalkou, který ocení děti i dospělí. A další náplně budou brzy následovat...

Aktuální sortiment naleznete na mujBidfood.cz pod značkou Bagetier
v kategoriích Plundrové pečivo a Slané jemné pečivo

Bagetier | plundrový snack šunka a sýr | 335763

Ideální příprava

Po správném upečení je těsto mřížek a snacků Bagetier na povrchu křupavé, uvnitř vláčné s poctivou dávkou kvalitní náplně. Plundrové pečivo je nejlepší, když se nechá minimálně 60 minut rozmrazit a teprve pak se peče při cca 180°C dozlatova. Pro první 2 minuty pečení je vhodné použít zapařování pece.

Mohlo by vás zajímat
Vyrobeno podle české cechovní normy
Zpracování mořských ryb v kralupském Bidfoodu má tradici již přes 20 let. Bidfood vyrábí podle českých cechovních norem. V mrazicích pultech obchodů se tak objevují první dva výrobky Nowaco s novým logem "Vyrobeno podle české cechovní normy".
Nowaco | zelné saláty | design 2018
Zeleninové saláty Nowaco se těší stále větší oblibě. Bidfood je vyrábí v Opavě již dva roky. Letos maloobchodní balení mrkvového a zelných salátů získaly nový přitažlivější design. A co možná nevíte o zelném salátu s červenou řepou?