2012 | změna názvu skupiny Nowaco na Bidvest

18. díl seriálu Jedeme v tom s Vámi již 25 let. Vzpomínání postoupilo k nedávným událostem. Během tří let od zařazení naší společnosti do světové skupiny Bidvest a díky neustále se rozvíjejícímu trhu gastronomie vyvstala otázka, zda společnost Nowaco přejmenovat.

Distribuční auto Bidvest | Nowaco 2013

Výrobky versus služba

Značka Nowaco je chápána jako vedoucí značka na trhu mrazených a chlazených ryb, významná značka na trhu zmrazených hranolek, hotových jídel a zeleniny. Cílem bylo oddělit značku Nowaco od služby, kterou poskytujeme gastronomickým zákazníkům.

Chtěli jsme se profilovat jako partner pro všechny druhy gastronomických provozů. Mnoho našich zákazníků znalo i naše sesterské společnosti nejen z Evropy, ale z celého světa.

Distribuční auto Bidvest | Bidvest Foodservice 2013

Přejmenování

Logickým vyústěním situace bylo přejmenování českých a slovenských společností z názvu Nowaco na jméno Bidvest k 1. červenci 2012. Došlo k vytvoření tří nezávislých divizí gastronomie, retail a výroba využívajících společných distribučních služeb.

Dnes můžete potkat v Česku i na Slovensku stovky našich distribučních aut, které potvrzují spojení gastronomické služby Bidvest Foodservice s našimi především maloobchodními značkami Nowaco a Prima. Z jedné strany aut inzerujeme naši gastronomickou službu, z druhé podporujeme naše výrobky pro maloobchod.

Bidvest | logoMnozí nás stále znají pod značkou Nowaco, ale jak čas běží, jméno Bidvest vstupuje do povědomí nás všech a buduje si tak pevné místo v potravinářském průmyslu.

Mohlo by vás zajímat
Bidfood | export
Český Bidfood se v posledních letech více zaměřil na export. Za pět let se roční obrat exportu více než ztrojnásobil. Na vývoz jdou potraviny z vlastních továren i od českých dodavatelů.
Bidfood | Pour féliciter 2019
Vážení obchodní partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 hodně radosti a zdraví v pracovním i osobním životě.