2012 | změna názvu skupiny Nowaco na Bidvest

18. díl seriálu Jedeme v tom s Vámi již 25 let. Vzpomínání postoupilo k nedávným událostem. Během tří let od zařazení naší společnosti do světové skupiny Bidvest a díky neustále se rozvíjejícímu trhu gastronomie vyvstala otázka, zda společnost Nowaco přejmenovat.

Distribuční auto Bidvest | Nowaco 2013

Výrobky versus služba

Značka Nowaco je chápána jako vedoucí značka na trhu mrazených a chlazených ryb, významná značka na trhu zmrazených hranolek, hotových jídel a zeleniny. Cílem bylo oddělit značku Nowaco od služby, kterou poskytujeme gastronomickým zákazníkům.

Chtěli jsme se profilovat jako partner pro všechny druhy gastronomických provozů. Mnoho našich zákazníků znalo i naše sesterské společnosti nejen z Evropy, ale z celého světa.

Distribuční auto Bidvest | Bidvest Foodservice 2013

Přejmenování

Logickým vyústěním situace bylo přejmenování českých a slovenských společností z názvu Nowaco na jméno Bidvest k 1. červenci 2012. Došlo k vytvoření tří nezávislých divizí gastronomie, retail a výroba využívajících společných distribučních služeb.

Dnes můžete potkat v Česku i na Slovensku stovky našich distribučních aut, které potvrzují spojení gastronomické služby Bidvest Foodservice s našimi především maloobchodními značkami Nowaco a Prima. Z jedné strany aut inzerujeme naši gastronomickou službu, z druhé podporujeme naše výrobky pro maloobchod.

Bidvest | logoMnozí nás stále znají pod značkou Nowaco, ale jak čas běží, jméno Bidvest vstupuje do povědomí nás všech a buduje si tak pevné místo v potravinářském průmyslu.

Mohlo by vás zajímat
Páté depo v Chlumci nad Cidlinou slavnostně otevřeno
Nové distribuční a skladové centrum společnosti Bidfood zahájilo provoz. Za devět měsíců vyrostl v průmyslové zóně v Chlumci nad Cidlinou moderní areál financovaný z vlastních prostředků bez dotací. Investice téměř čtvrt miliardy korun má přispět k lepšímu poskytování služeb zejména v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.
Bidfood Kralupy | AED
Automatizovaný externí defibrilátor (AED) je dostupný nepřetržitě i pro veřejnost v Kralupech nad Vltavou ve společnosti Bidfood na vrátnici č. 1 (hned vedle autosalonu Škoda). Zachránit život můžete člověku v bezvědomí, bez normálního dýchání nebo pulsu. Použitím AED před příjezdem zdravotnické záchranné služby se zvyšuje šance na přežití pacienta až o 75%!